Підручник Основи здоров’я 2 клас авт. Бех, Воронцова, Пономаренко, Страшко вид. Алатон Смотреть в полном размере

Підручник Основи здоров’я 2 клас авт. Бех, Воронцова, Пономаренко, Страшко вид. Алатон


Алатон
Издательство: Алатон

Автор: Бех І., Воронцова Т.


Артикул: 978-966-2663-04-4

Підручник Основи здоров’я  для 2 класу автори Бех І., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко С. видавництва "Алатон"  для шкіл з українською мовою навчання можна замовити оптом. Ціна залежить від кількості примірників. 

Подробнее

quantity up quantity down

90 грн. грн.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Підручник Основи здоров’я  для 2 класу автори Бех І., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко С. видавництва "Алатон"  

Підручник «Основи здоров’я 2 клас» авторів Бех І., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко С. вийшов друком у київському видавництві «Алатон» за чинною програмою вивчення даного навчального предмета вказаною паралеллю учнів у загальноосвітній школі.

Автор Бех та ін. підручника з основ здоров’я в цікавій доступній формі доводять до відома школярів необхідність додержання всіх умов і правил поведінки в різних життєвих ситуаціях із основною метою: збереження власного життя і здоров'я. Оскільки медицина не займається профілактикою хвороб і нещасних випадків, навчальний предмет «Основи здоров'я» бере на себе цей необхідний всенародний обов'язок.

Даний навчальний предмет має дуже широкий спектр діяльності, бо у світі абсолютно все має певний вплив на наше духовне, психічне та фізичне здоров'я. Підручник оформлений з урахуванням усіх наукових, дидактичних і методичних вимог, він рекомендований МОНУ й санітарною комісією до використання в навчальному процесі.

За новою програмою.

Кількість сторінок – 136.

УВАГА: захисна голограма на обкладинці свідчить про якість товару.

Купити підручник «Основи здоров'я» для 2 класу Бех видавництва «Алатон» можна за даною електронною адресою: book4school.com.ua та за номерами телефонів оптом – зі зручними постійними знижками – або в особисте користування.

 • Тип товара: Учебник
 • Предмет: Основы здоровья
 • Возраст (Класс): 2 класс
 • Автор: Бех И., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко С.
 • Издательство: Алатон
 • Язык издания: Украинский
 • Страна производитель: Украина
 • Город издателя: Киев
 • Обложка: Мягкая
 • Печать: Цветная
 • Количество страниц: 136

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

9 другие товары из этого раздела:

Оценки и комментарии от наших клиентов


Отзывы и комментарии отсутствуют.