Підручник Природознавство 2 клас авт. Гільберг, Сак вид. Генеза


Генеза

Автор: Гільберг Т., Сак Т.


Артикул: 978-966-11-0177-6

Підручник Природознавство для 2 класу автор Гільберг Т., Сак Т. видавництва "Генеза"  для шкіл з українською мовою навчання можна замовити оптом. Ціна залежить від кількості примірників.

Детальніше

quantity up quantity down

100 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Підручник Природознавство для 2 класу автор Гільберг Т., Сак Т. видавництва "Генеза"

Підручник «Природознавство 2 клас» Гільберг, Сак відомого видавництва «Генеза» міста Київ відповідає новій програмі вивчення даного предмета в українській загальноосвітній школі. Він рекомендований Міністерством освіти і науки України та санітарною комісією для використання в навчальному процесі.

За новою програмою.

Кількість сторінок – 176.

УВАГА: захисна голограма на обкладинці свідчить про якість товару.

Матеріал підручника з природознавства (тексти і малюнки) надрукований на білому щільному папері, обкладинка виготовлена з якісного картону, добре прикрашена. Пояснення ведеться в доступній цікавій формі, воно супроводжується різноманітним ілюстративним матеріалом, який не лише допомагає дітям зрозуміти вивчене, але й значно прикрашає сторінки, поліпшує настрій, виховує любов до природи.

Теми мають чітку й закономірну побудову, в якій беруть участь кольорові шрифти, тло й умовні позначення. Нерідко використовуються ігрові моменти, загадки, елементи фольклору.

Купити підручник Природознавство для 2 класу авторів Гільберг Т. Г., Сак Т. В.  можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL у любій кількості. Замовлення можна оформити на головній сторінці сайта чи за контактними телефонами.

Оптова купівля підручників зі знижками є зручним видом торгівлі.


 • Тип товару: Підручник
 • Предмет: Природознавство
 • Автор: Гільберг Т., Сак Т.
 • Видавництво: Генеза
 • Мова видання: Українська
 • Країна виробник: Україна
 • Місто видавця: Київ
 • Обкладинка: Тверда
 • Друк: Кольоровий
 • Формат: 70х100
 • Кількість сторінок: 176

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.