Підручник Математика 2 клас авт. Рівкінд Ф., Оляницька Л. вид. Освіта


Оріон
Видавництво: Оріон


Артикул: 978-617-656-137-8

Підручник з математики для 2 класу автора  Рівкінд Ф., Оляницька Л. видавництва "Освіта"  можна замовити оптом. Ціна залежить від кількості примірників.  

Детальніше

quantity up quantity down

100 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Підручник з математики для 2 класу автора  Рівкінд Ф., Оляницька Л. видавництва "Освіта" 

Підручник «Математика. 2 клас» підготовлений авторами Рівкінд Ф., Оляницька Л. та видавництвом «Освіта» міста Київ за новою програмою для школи з українською мовою навчання. Він рекомендований МОНУ, має санітарне посвідчення та сертифікат якості.

Автори Рівкінд Ф., Оляницька Л. побудували зміст підручника і структуру всіх уроків з урахуванням методичних, наукових та дидактичних принципів навчання. Так, дана книга оснащена достатньою кількістю приємного ілюстративного матеріалу, нові теми подаються цілком доступно і з великим ступенем оригінальності. Кожний урок містить багато різноманітних математичних завдань, у тому числі – виконаних в ігровій формі.

Підручник з математики для 2 класу має надійну картонну обкладинку, її сторінки надруковані на папері вищого ґатунку. У ній використовуються кольорові шрифти, головне друкується на кольоровому тлі або виділяється барвистими лініями чи особливими шрифтами. Весь матеріал надрукований достатньо крупним кеглем для учнів даного віку.

Кількість сторінок – 160.

Купити підручник «Математика» для 2 класу Рівкінд Ф. М., Оляницька Л. В. можна оптом і в роздріб за нашою електронною адресою book4school.com.ua. За номерами телефонів наші менеджери зможуть відповісти на всі ваші запитання і прийняти заявку для поштового відправлення.

Оптове замовлення – краща ціна та зручний і надійний спосіб придбання підручників.

 • Тип товару: Підручник
 • Предмет: Математика
 • Вік (клас): 2 клас
 • Автор: Рівкінд Ф., Оляницька Л.
 • Видавництво: Освіта
 • Мова видання: Українська
 • Країна виробник: Україна
 • Місто видавця: Київ
 • Обкладинка: Тверда
 • Друк: Кольоровий
 • Формат: 70Х100
 • Кількість сторінок: 160

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.