Підручник Сходинки до інформатики 2 клас авт. Ломаковська, Проценко, Ривкінд. вид. Освіта


Освіта

Автор: Ломаковская, Проценко, Ривкинд


Артикул: 978-617-656-135-4

Підручник Сходинки до інформатики для 2 класу автори Ломаковська А., Проценко Г., Ривкінд Й. видавництва "Генеза"  для шкіл з українською мовою навчання можна замовити оптом. Ціна залежить від кількості примірників.  

Детальніше

quantity up quantity down

100 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Підручник Сходинки до інформатики 2 клас автори Ломаковська А., Проценко Г., Ривкінд Й. видавництва "Генеза"

Підручник «Сходинки до інформатики 2 клас» Ломаковська А., Проценко Г., Ривкінд Й. написаний в видавництві «Освіта» міста Київ і його шановними за новою програмою вивчення комп'ютерної справи для учнів загальноосвітньої школи з українською мовою навчання.

За новою програмою.

Кількість сторінок – 160.

УВАГА: захисна голограма на обкладинці свідчить про якість товару.

Дана книга має сучасний дизайн, у ній використані нові поліграфічні можливості кольорового оформлення сторінок та друкування різної наочності, особливого розміщення елементів тем, вживання шрифтів різного накреслення та ін. якраз із метою доведення до відома школярів, учителів та батьків, що комп'ютерні можливості в даній галузі – просто необмежені, що діти можуть і самі добре навчатися й творити.

Якість інформативного змісту підручника з інформатики, використаних для друку паперу та фарб підтверджуються грифом МОНУ й письмовим санітарним посвідченням. Обладинка в цієї книги – зручна картонна, вона несе всю необхідну інформацію й добре прикрашена.

Купити підручник «Інформатика 2 клас» Ломаковська Г. для учнів можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL. Замовлення приймається онлайн або за телефонами.

Ми надсилаємо наші товари до різних областей України всіма сучасними видами поштових відправлень і надаємо гарні знижки всім оптовим замовникам. Товари на особливо великі суми надсилаються нами безкоштовно.

Скористайтеся цим!

 • Товарна група: Книги
 • Тип товару: Підручник
 • Предмет: Інформатика
 • Вік (клас): 2 клас
 • Автор: Ломаковська А., Проценко Г., Ривкінд Й.
 • Видавництво: Освіта
 • Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано МОНУ
 • Мова видання: Українська
 • Країна виробник: Україна
 • Місто видавця: Київ
 • Обкладинка: Тверда
 • Формат: 70Х100
 • Кількість сторінок: 160

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.