Журнал группы продленного дня Смотреть в полном размере

Журнал группы продленного дня


ПЕТ

Артикул: 16050604

Журнал групи продовженого дня видавництва «ПЄТ» м. Харків відповідає санітарним стандартам (сертифікат). Шкільна документація оптом – кращі ціни.

Подробнее

57 грн. грн.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Журнал групи продовженого дня використовується у всіх без винятку шкільних навчальних закладах і є основним об'єктом документації. Його зміст побудований кращими фахівцями на основі багаторічного досвіду роботи.

Журнал розрахований на використання протягом усього навчального року. У ньому добре продуманий порядок розташування сторінок і колонок, що складає зручність користування даним документом.

Обкладинка естетично оформлена, відповідає вимогам стандарту даного типу документації. Вона виготовлена зі світлого високоякісного картону. Аркуші документа розміщені на папері вищого ґатунку, допущеного санітарною комісією до використання в дитячих освітніх закладах.

Купити журнал групи продовженого дня видавництва «ПЄТ» міста Харків можна як оптом, так і в роздріб у нашому книжковому інтернет-магазині за електронною адресою book4school.com.ua.

Замовлення приймаються нами онлайн або за такими номерами телефонів: +380509581301, +380968063860. Ми віддаємо перевагу оптовим замовленням і опрацювали для вашої зручності систему знижок та заохочень, яка наочно доводить вигідність даного виду покупок у межах усього навчального закладу.

У нас є можливість обслуговувати заявки на шкільну документацію зі всіх областей України. Звертайтеся!

  • Тип товара: Школьная документация
  • Язык издания: Украинский
  • Страна производитель: Украина
  • Город издателя: Харьков
  • Обложка: Твердая
  • Печать: Черно-белая
  • Количество страниц: 112

9 другие товары из этого раздела:

Оценки и комментарии от наших клиентов


Отзывы и комментарии отсутствуют.