• Інтернет магазин book4school.com.ua

  Інтернет магазин book4school.com.ua

  atlas-istoriya-drevnego-mira-6-klass-kartografiya-17.jpg
  #
 • Інтернет магазин book4school.com.ua

  Інтернет магазин book4school.com.ua

  atlas-istoriya-drevnego-mira-6-klass-kartografiya-.jpg matematika-pidruchnik-5-klas-ag-merzlyak-vb-polonskij-ms-yakir-.jpg
  #
 • x
 • x

Новинки

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ № 1 – «BOOK4SCHOOL»

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити підручники для школи, навчальні та методичні посібники й зошити з друкованою основою різного призначення оптом – у необмеженій кількості – та в роздріб.

Новому знайомству – завжди раді! Особливо – тоді, коли воно виявляється взаємокорисним і приємним. А ми зробимо все для того, щоб вам із нами в трудових стосунках було зручно й комфортно. Отже, дозвольте представитися!

 

Підручники та зошити – основна спеціалізація

«BOOK4SCHOOL» – це інтернет-магазин навчальної літератури, який спеціалізується на продажу підручників, робочих зошитів різного характеру, навчальних і методичних посібників, атласів та карт, навчально-розважальної літератури.

 

Підручники

Нам добре відомо, що підручники відіграють вирішальну роль у навчанні школярів будь-якого віку. Тому ми прагнемо зробити їхній асортимент повним і, по можливості, варіативним. Важливою в даному питанні також є популярність першоджерел серед покупців.

 

Робочі зошити

Робочі зошити в нинішньому шкільному житті посіли значне місце. Вони значно поліпшують рівень засвоєння навчального матеріалу зі всіх без винятку предметів і в усіх паралелях учнів, роблять процес навчання більш цікавим і значущим. Ми докладаємо багато зусиль для цілковитого забезпечення потреб користувачів у даному виді товару.

 

Практичні та лабораторні роботи

Не останнє місце в освіті середніх та старших класів займають практичні роботи з декількох шкільних дисциплін і, як їхній різновид – лабораторні роботи. З найвищою ефективністю вони проходять при використанні спеціально виданих для них зошитів. На наших полицях із фізики, хімії, біології та географії в різних класах ви обов'язково знайдете всі ці навчальні посібники, й навіть на вибір – для різних підручників.

 

Граматика англійської мови

Ми приділяємо належну увагу забезпеченню вчителів і школярів різними видами навчальної літератури для вивчення іноземних мов. У нас є не лише основні (на вибір), але й допоміжні видання. Значним попитом серед відвідувачів, наприклад, користуються посібники «Граматика англійської мови». На наших складах є такі видання кількох авторів і різних видавництв.

 

Український правопис

Торкаючись іноземних мов, як же не згадати добрим словом рідну, державну! Особливо слід сказати про прагнення більшості українців опанувати її на високому практичному рівні. Це не пізно (й зовсім не соромно) робити в будь-якому віці. Головним «помічником» у даній справі цілком може стати скромний на вигляд, але просто безцінний за своїм загальним вмістом посібник із назвою «Український правопис». І тут ми також зможемо допомогти всім категоріям «учнів», що звернуться до нас.

 

Підготовка до школи

Як і в Міністерстві освіти й науки України, ми розпочинаємо навчання наших відвідувачів ще з дошкільного віку (щоправда, спілкуємося більше з їхніми батьками та вихователями). Нами підібрана велика кількість чудових і різноманітних видів навчальних посібників, орієнтована на вибагливих покупців, для дошкільної підготовки. Усе це розмаїття спрямоване на виконання сучасної комплексної Програми виховання дошкільнят.

 

Шкільна документація

Знаємо й про те, скільки сил і часу доводиться витрачати працівникам усіх ланок народної освіти на офіційну фіксацію їхньої безмежної трудової діяльності. Однак завдяки використанню наших численних товарів із теки «Документація» даний процес значно прискориться і спроститься (виготовлені з цією метою справжніми фахівцями, у відомих видавництвах, шаблонні документи створюють атмосферу спокою та надійності).

 

Посібники та книги до ЗНО (ДПА) – завжди в наявності

Книги ЗНО

Потурбувалися ми також і про наших шановних випускників шкіл, які прагнуть і далі продовжувати свою освіту. Підготовка до ЗНО та ДПА займає значний простір у нашому віртуальному магазині та багато місця – на справжньому складі спеціально написаних книжок ЗНО для якісного складання випускних і вступних іспитів зі всіх означених навчальних дисциплін. Серед цього розмаїття в нас обов'язково присутні їхні різновиди для специфіки підготовки (повна, часткова чи, наприклад, прискорена). Тут часто зустрічаються, наприклад, такі найбільш використовувані в різних предметах примірники:

1) Комплексні видання;

2) Довідники;

3) Таблиці та схеми;

4) Тестові завдання.

Збірники ДПА

У 2018 році складання учнями 9-х класів державної підсумкової атестації (ДПА 9 клас) пройде без змін. Кожен випускник середньої шкільної ланки писатиме два обов'язкових іспити: диктант з української мови та комплексну математику в тестовій формі. Предмет третього тестування серед ряду вивчених дисциплін обере для учнів адміністрація навчального закладу.

Випускники початкової школи цього навчального року в якості ДПА 4 клас також складатимуть заплановані кілька років тому в письмовій формі підсумкові контрольні роботи з математики, української мови та літературного читання. Проте навесні в паралелі 4-х класів – цілком можливі вибіркові зрізи знань (моніторинг якості освіти), які проходитимуть дещо інакше. Учням пропонуватимуться письмові тестові завдання з двох предметів: математики та української, що міститиме й завдання з читання та розбору тексту. Отримані результати не вплинуть на виставлення річної оцінки.

Збірники завдань до ДПА українських видавництв для підготовки та проведення підсумкових атестацій у четвертих і дев'ятих класах щорічно поновлюються і розміщуються для огляду в спеціальній теці «ДПА».

 

Чому вигідно купити підручники, книги ЗНО у нас - кращі ціни

Нашими товарами можуть користуватися діти (школярі й дошкільники) і дорослі (вчителі, вихователі та батьки), тобто, ті, хто навчається й сам навчає.

Хтось може запитати: «А де ж ви берете свої товари?» Цілком слушне питання. Справді, наш інтернет-магазин нічого не виробляє й не видає сам. Але він має тісні дружні та ділові зв'язки зі всіма видавничими організаціями України, серед яких найбільш частими є взаємовідносини з видавництвами «Генеза», «Освіта», «Грамота» й «Літера ЛТД» міста Києва, «Ранок», «Гімназія», «ПЕТ» міста Харкова й тернопільськими видавництвами «Підручники і посібники» та «Навчальна книга – Богдан».

Ми отримуємо для продажу навчальну літературу безпосередньо від виробників і доставляємо її до споживачів Харківської, Полтавської, Чернігівської, Львівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Запорізької, Одеської та всіх інших областей сучасними видами доставки й перевезень.

Покупці можуть спілкуватися з менеджерами у зручний для них час за допомогою телефонного зв'язку та електронної пошти. Візьміть, будь ласка, на озброєння нашу адресу book4school.com.ua і номери телефонів, за якими ви зможете замовити необхідні вам чи вашим школярам навчальні посібники й отримати кваліфіковану допомогу наших онлайн-консультантів при підборі літератури будь-якого змісту, призначення й різних цін. Кому ж, як не їм, властиво чудово орієнтуватися в цьому безмежному морі друкованої продукції українських видавництв!

У нашій електронній книгарні, звичайно, відвідувачі знайдуть переважну більшість популярної літератури за новими програмами як для українських, так і для російських шкіл та дитячих садочків.

 

Чим ми відрізняємося від інших книжкових магазинів - вигідні умови співпраці

Ми працюємо для вас! Уся наша робота спрямована на те, щоб кожне звернення до інтернет-магазину навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» було зручним, плідним, корисним і приємним.

 • Ми дбаємо, щоб наші покупці мали повний набір необхідних товарів для різних типів шкіл і мов викладання в них. Із цією метою вивчаємо потреби шкільної програми (та всі зміни в ній) і виписуємо з будь-яких видавництв нашої країни різні види актуальних, популярних навчальних посібників, щойно вони з'являться в типографіях. Друкований асортимент ми постійно поновлюємо за рахунок літературних новинок.
 • Саме на наших віртуальних поличках ви знайдете підручники, зошити й інші види літератури вищого ґатунку, з грифами Міністерства освіти і науки України (знаками допуску шкільних видань до використання в навчальному процесі), перевірену державними санітарними службами (отже, не шкідливу для здоров'я дітей). Зі всього запропонованого видавництвами «творчого краму» нами обираються лише естетично й по-сучасному оформлені примірники, щоб вони змогли викликати в учнів позитивне ставлення до навчання.
 • Ми активно схвалюємо оптові покупки всіх видів шкільної літератури й заохочуємо до цього наших покупців чудовими знижками цін при оптових замовленнях. Якщо купується кілька видів товарів (на мінімальну суму 1000 гривень), то доставка проводиться безкоштовно за будь-якою адресою покупця.
 • Постійними знижками тут користуються також учителі та клієнти, які зареєструвалися на нашому сайті. І ви також можете це зробити вже при оформленні першої покупки. Зате подальше звернення до вже знайомої електронної книгарні буде швидким, звичним і вигідним.
 • Наші менеджери надають кваліфіковану допомогу в питаннях вибору навчальних посібників для вашої конкретної ситуації. Отримані запити на літературу в нас розглядаються протягом доби, а товари надходять до покупців приблизно за тиждень сучасними видами поштових відправлень, за вибором замовника. Спосіб оплати товару також обирають клієнти. Ми вивчаємо й намагаємося задовольнити всі потреби покупців.

 

Порядок розміщення навчальної літератури на сайті - оптимальний

У всьому мають бути система й порядок. Саме такі принципи ми наслідуємо при розміщенні навчальних посібників, підручників, зошитів для практичних робіт на нашому сайті.

 • Усю друковану продукцію видавництв ми класифікували за місцем, часом і способом призначення та використання, щоб і вам, шановні покупці, й навіть нам було легше орієнтуватися в ній. Таких папок для розміщення певних посібників на головній сторінці налічується багато, але вони нерідко також поділяються на чітко окреслені групи (теки) за віком споживачів або навчальними предметами.
 • Кожний вид товару має своїх покупців, бо вся література видається саме з метою задоволення потреб певної верстви населення. Непотрібних книжок не буває, адже вони є невичерпним і поки що незамінним джерелом знань як для підростаючих поколінь, так і для дорослих.
 • Обов'язково ознайомтеся зі структурою розміщення навчальної літератури в нашій крамниці! Якщо назви деяких папок вам видадуться незрозумілими, зробіть наступний крок на сторінці й придивіться до їхнього вмісту: гадаємо, що наявні в них посібники прояснять картину. На нашу думку, тут усе «розкладено» доцільно й послідовно.
 • Обираючи книжки й зошити, звертайте увагу на їхніх авторів. Усі шкільні підручники написані людьми талановитими, досвідченими й освіченими. А значить, вони зможуть багато чого навчити дітей і навіть їхніх вихователів. Користуйтеся ними вміло й самі ставайте такими ж розумними і всебічно розвиненими!

Сподіваємося на тривалу і взаємовигідну співпрацю!

Хай щастить!

Вибрані статті

Ми відкрилися

Ми відкрилися

Ми відкрилися - оптовий інтернет-магазин учбової літератури BOOK4SCHOOL.COM.UA

x
pname

Товар успішно доданий до кошика

« Продовжити покупки
Оформити »
x
Помилка

huston we have a problem

« Продовжити покупки