• BOOK4SCHOOL.com.ua

  698.png
  #
 • BOOK4SCHOOL.com.ua

  69825.png
  #
 • x
 • x

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ № 1 – BOOK4SCHOOL

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити підручники для школи, робочі зошити з друкованою основою навчальні та методичні посібники різного призначення оптом – у необмеженій кількості – та в роздріб.

Новому знайомству – завжди раді! Особливо – тоді, коли воно виявляється взаємокорисним і приємним. А ми зробимо все для того, щоб вам із нами в трудових стосунках було зручно й комфортно. Отже, дозвольте представитися!

 

Підручники та зошити НУШ – основна спеціалізація

BOOK4SCHOOL – це інтернет-магазин навчальної літератури України, який спеціалізується на продажу підручників, робочих зошитів різного характеру, навчальних і методичних посібників, атласів та контурних карт, навчально-розважальної літератури.

 • Підручники. Нам добре відомо, що шкільні підручники відіграють вирішальну роль у навчанні школярів будь-якого віку. Тому ми прагнемо зробити їхній асортимент повним і, по можливості, варіативним. Важливою в даному питанні також є популярність першоджерел серед покупців.
 • Робочі зошити. В нинішньому шкільному житті посіли значне місце. Вони значно поліпшують рівень засвоєння навчального матеріалу зі всіх без винятку предметів і в усіх паралелях учнів, роблять процес навчання більш цікавим і значущим. Ми докладаємо багато зусиль для цілковитого забезпечення потреб користувачів у даному виді товару. Кращі категорії:
 1. Друковані робочі зошити 1 клас НУШ.
 2. Робочі зошити 2 клас НУШ.
 3. Робочі зошити 3 клас НУШ.
 4. Робочі зошити 4 клас НУШ.
 • Практичні та лабораторні роботи. Не останнє місце в освіті середніх та старших класів займають практичні роботи з декількох шкільних дисциплін і, як їхній різновид – лабораторні роботи. З найвищою ефективністю вони проходять при використанні спеціально виданих для них зошитів. На наших полицях із фізики, хімії, біології та географії в різних класах ви обов'язково знайдете всі ці навчальні посібники, й навіть на вибір – для різних підручників.
 • Атласи та контурні карти. У процесі вивчення шкільних дисциплін географії, історії України та всесвітньої величезну практичну допомогу надають навчальні атласи та контурні карти до них.
 • Граматика англійської мови. Ми приділяємо належну увагу забезпеченню вчителів і школярів різними видами навчальної літератури для вивчення іноземних мов. У нас є не лише основні (на вибір), але й допоміжні видання.
 • Підготовка до школи. Як і в Міністерстві освіти й науки України, ми розпочинаємо навчання наших відвідувачів ще з дошкільного віку. Нами підібрана велика кількість чудових і різноманітних видів навчальних посібників, орієнтована на вибагливих покупців, для дошкільної підготовки. Усе це розмаїття спрямоване на виконання сучасної комплексної Програми виховання дошкільнят.
 • Книги ЗНО. Потурбувалися ми також і про наших шановних випускників шкіл, які прагнуть і далі продовжувати свою освіту. Книги для підготовки до ЗНО 2025 року займають значний простір у нашому віртуальному магазині та багато місця – на справжньому складі спеціально написаних книжок ЗНО для якісного складання випускних і вступних іспитів зі всіх означених навчальних дисциплін.
 • ДПА 9 клас. У 2025 році складання учнями 9-х класів державної підсумкової атестації пройде без змін. Кожен випускник середньої шкільної ланки писатиме два обов'язкових іспити: диктант з української мови та комплексну математику в тестовій формі. Предмет третього тестування серед ряду вивчених дисциплін обере для учнів адміністрація навчального закладу.
 • ДПА 2025 4 клас. Випускники початкової школи цього навчального року в якості також складатимуть заплановані кілька років тому в письмовій формі підсумкові контрольні роботи з математики, української мови та літературного читання. Проте навесні в паралелі 4-х класів – цілком можливі вибіркові зрізи знань (моніторинг якості освіти), які проходитимуть дещо інакше. Учням пропонуватимуться письмові тестові завдання з двох предметів: математики та української, що міститиме й завдання з читання та розбору тексту. Отримані результати не вплинуть на виставлення річної оцінки.

 

Чому вигідно купити робочі зошити, підручники для школи у нас – кращі ціни

Нашими підручниками, робочими зошитами та іншою шкільною літературою можуть користуватися діти (школярі й дошкільники) і дорослі (вчителі, вихователі та батьки), тобто, ті, хто навчається й сам навчає.

Хтось може запитати: «А де ж ви берете свої книги?» Цілком слушне питання. Справді, наш інтернет-магазин нічого не виробляє й не видає сам. Але він має тісні дружні та ділові зв'язки зі всіма видавничими організаціями України, серед яких найбільш частими є взаємовідносини з видавництвами «Генеза», «Освіта», «Грамота» й «Літера», «Оріон» міста Києва, «Ранок», «Гімназія», «ПЕТ» міста Харкова й тернопільськими видавництвами «Підручники і посібники» та «Навчальна книга – Богдан».

Ми отримуємо для продажу навчальну літературу безпосередньо від виробників і доставляємо її до споживачів Харківської, Полтавської, Чернігівської, Львівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Запорізької, Одеської та всіх інших областей сучасними видами доставки й перевезень.

Покупці можуть спілкуватися з менеджерами у зручний для них час за допомогою телефонного зв'язку та електронної пошти. Візьміть, будь ласка, на озброєння нашу адресу book4school.com.ua і номери телефонів, за якими ви зможете замовити необхідні вам чи вашим школярам книги й отримати кваліфіковану допомогу наших онлайн-консультантів при підборі літератури будь-якого змісту, призначення й різних цін. Кому ж, як не їм, властиво чудово орієнтуватися в цьому безмежному морі друкованої продукції українських видавництв!

У нашій електронній книгарні, звичайно, відвідувачі знайдуть переважну більшість популярної літератури за новими програмами як для українських, так і для російських шкіл та дитячих садочків.

 

Чим ми відрізняємося від інших книжкових магазинів – вигідні умови

Ми працюємо для вас! Уся наша робота спрямована на те, щоб кожне звернення до інтернет-магазину навчальної літератури BOOK4SCHOOL було зручним, плідним, корисним і приємним.

 • Асортимент. Ми дбаємо, щоб наші покупці мали повний набір необхідних товарів для різних типів шкіл і мов викладання в них.
 • Оригінальний товар. Саме на наших віртуальних поличках ви знайдете підручники, друковані шкільні зошити й інші види літератури вищого ґатунку, з грифами Міністерства освіти і науки України (знаками допуску шкільних видань до використання в навчальному процесі), перевірену державними санітарними службами (отже, не шкідливу для здоров'я дітей).
 • Працюємо оптом. Ми активно схвалюємо оптові покупки всіх видів шкільної літератури й заохочуємо до цього наших покупців чудовими знижками цін при оптових замовленнях. Якщо купується кілька видів товарів (на мінімальну суму 1000 гривень), то доставка проводиться безкоштовно за будь-якою адресою покупця.
 • Кваліфікація. Наші менеджери надають кваліфіковану допомогу в питаннях вибору навчальних посібників для вашої конкретної ситуації. Отримані запити на учбову літературу в нас розглядаються протягом доби, а товари надходять до покупців приблизно за тиждень сучасними видами поштових відправлень, за вибором замовника. Спосіб оплати товару також обирають клієнти. Ми вивчаємо й намагаємося задовольнити всі потреби покупців.

Обираючи книжки й друковані зошити, звертайте увагу на їхніх авторів. Усі шкільні підручники написані людьми талановитими, досвідченими й освіченими. А значить, вони зможуть багато чого навчити дітей і навіть їхніх вихователів. Користуйтеся ними вміло й самі ставайте такими ж розумними і всебічно розвиненими!

Сподіваємося на тривалу і взаємовигідну співпрацю!

Хай щастить!