Видавництво АССА

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

Посібники видавництва «АССА»   

«Агенція сучасних спеціалістів і авторів» – харківське видавництво «АССА» працює з 2010 року, постійно шукаючи нові шляхи цікавого й ефективного шкільного навчання. Проте галузі підручників і робочих зошитів не зачіпає. Організація спеціалізується на випуску посібників для дітей і підлітків, а також туристичної, художньої та літератури про хобі.

Щороку від цього колективу користувачі різного віку отримують близько 50 видів друкованої та електронної продукції, використовуючи її для навчання, загального вдосконалення, культурних розваг і туризму. Кожного українця, наприклад, зацікавить наступне:

  • кольорові видання «ВелоУкраїна», «ВелоКарпати», «ВелоКиївщина»; «Туристичні карти Карпат»;
  • електронний каталог «Екологічний туризм і національні природні парки України» та інші.

Тут виробляються розмальовки, альбоми наліпок для дітей і дорослих з костюмами, природою, українською символікою, дитяча художня література й підліткова – у серіях «Час фентезі» та «Коти-вояки».

Продукція «АССА» для початкової школи

Автори й поліграфічні працівники видавництва «АССА» підготували для учнів початкової школи та їхніх батьків і вчителів серії навчальних посібників для предметів інваріантної частини, узгоджені з чинними програмами МОНУ.

Використання цих зошитів-книжечок на уроках і вдома, на канікулах поглиблює знання маленьких школярів і розвиває інтерес до навчання. Деякі з них сприймаються малюками як гра, необхідна їм для гармонійного розвитку. Уже вийшли наступні різновиди:

  • «Розумні канікули», для учнів 1–4 класів окремо;
  • «Тренажери» з додатковими назвами із математики, української та англійської мов – по класах, з навчання грамоти тощо;
  • посібники «Вирази (або Задачі) обчислюю легко» – для всіх класів;
  • «Читаємо, розуміємо, творимо»;
  • «Стікербук. Довідник із наліпками» – за основними предметами та інші.

 

Книги до ЗНО для старшокласників  

Значна увага приділяється видавництвом написанню навчальних книг до ЗНО довідкового характеру для старшокласників (випускників) та викладачів, що використовуються при підготовці до ЗНО, контрольних і самостійних робіт.

Добре відомі абітурієнтам минулих років такі вичерпні серії з доданими до них екземплярами з німецької, польської мов, окремих українських, математичних та історичних предметів:

  • «100 тем. Експрес-підготовка»;
  • інший вид – «Експрес-підготовка до ЗНО».

Вийшли нові види літератури для повторення: «Довідник у наліпках» за екзаменаційними дисциплінами і «Стікербук. Довідник з наліпками зі всіх предметів».

Також залишаються популярними колишні ґрунтовні «Довідники» з елементами практичної роботи з фізики, хімії, географії та математики: розв'язування задач, виразів, рівнянь тощо.

Посібники для молодшої та старшої школи видавництва «АССА» міста Харкова оптом і вроздріб замовляйте в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Заявки на сайті й за телефоном приймаються щоденно, розглядаються протягом доби. Товари надсилаються обраним замовником способом поштового сполучення або кур'єром – по Харкову.

Оптові клієнти отримають від 10 до 30 % знижок, у залежності від обсягу та складу літератури. Учителі й зареєстровані покупці матимуть % знижки у будь-якому випадку.

Звертайтеся!

Видавництво АССА

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів