Гісем О., Мартинюк О.

Товарів у наявності: 28

Показано 1 - 24 з 28

Історія України Гісема О. В.

Купити за собівартістю книжки з історії України та всесвітньої для учнів і випускників шкіл автора Олександра Гісема та Мартинюк О. в будь-якій кількості допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Підручники з історії для школярів

Нині знайомий учителям історії та учням середніх класів автор підручників Олександр Володимирович Гісем народився й закінчив школу на Закарпатті. А вчителювати в Міжнародній українській школі № 138 та захищати кандидатську дисертацію довелося в Києві.

Там само Олександр Володимирович керував виданням науково-методичних журналів за обраним у юності фахом, дистанційно допомагав колегам проводити заняття з історичних дисциплін на достатньому навчальному рівні. Зараз учитель-методист є автором підручників для загальноосвітніх шкіл та директором журналу «Історія і сучасність».

Співавтором О. Гісема в написанні першоджерел для школярів і навчальних посібників для випускників нерідко виступає колега по школі О. О. Мартинюк. Ці автори співпрацюють із видавництвами «Ранок» міста Харкова, «Навчальна книга – Богдан» Тернополя й «Абетка» Кам'янця-Подільського.

Представляємо книжки для школи за новими програмами, із грифами МОНУ та знаками якості, що пройшли Всеукраїнський конкурсний відбір:

  • «Історія України»:

7 клас – 3 видання: а) для поглибленого вивчення – написана з О. Мартинюком у видавництві «Ранок»; б) для звичайного опанування, видана там само, зі співавтором; в) для загальноосвітніх шкіл, підготовлена самостійно в «Навчальній книзі – Богдан»;

8 клас – також 3 видання: а) поглиблене вивчення – створена з О. Мартинюком у «Ранку»; б) для звичайних класів, надрукована аналогічно; в) для стандартного вивчення, але видана з Н. Сорочинською в організації «Богдан»;

9 клас – написана з Мартинюком О. О. в «Ранку»;

  • «Всесвітня історія»:

7 клас – 2 підручники: а) підготовлений із Мартинюком у харківському видавництві; б) створений О. Гісемом у тернопільській організації;

8 клас – виданий із тим же співавтором у «Ранку»;

9 клас – книга надрукована аналогічно.

За нашою статистикою більше всього користується попитом6

  

Довідник і тести ЗНО від Гісем О., Мартинюк О. для абітурієнтів

Дуже корисними для вчителів, учнів і особливо – абітурієнтів виявилися стандартні й оригінальні навчальні посібники, написані автором Олександром Гісемом (іноді – з О. Мартинюком) у Кам'янець-подільському видавництві «Абетка» або в типографії «Сисин» того ж міста.

Книжки призначені як для комплексного, теоретичного і практичного, опанування предмета, так і для прискореного повторення перед складанням тестів або для специфічного вивчення дат і відомих прізвищ. Автор майже щороку переписує й доповнює посібники з огляду на сучасні потреби програми та часу.

Надаємо список оновленої літератури для ЗНО:

  • «Довідник + тести ЗНО історія України. Повний повторювальний курс. Підготовка до ЗНО (ДПА)» авт. Гісем, Мартинюк (Абетка).
  • «Опорні схеми, таблиці, коментарі» – аналогічно за двома дисциплінами в окремих примірниках;
  • «Збірник тестових завдань» – за українською історією;
  • «Історія України. Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва. Персоналії, обов'язкові для розпізнавання + Тести»;
  • за цим же предметом і спрямованістю змісту – «Як вивчити пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії за три дні», посібник із наліпками;
  • за цією ж дисципліною – «Як вивчити основні поняття і терміни за три дні», книжка з наліпками.

На нашому сайті «BOOK4SCHOOL» онлайн і в телефонному режимі приймаються замовлення українських абонентів на книжки для учнів 7–9 класів та підготовки до ЗНО автора Олександра Гісема. Доставка посилок – кур'єром і поштовим відправленням.

Інтернет-магазин надає знижки % постійним покупцям та вчителям. Від 10 до 35 % пільг і безкоштовну відправку при купівлі товару на 1000 гривень отримують оптові клієнти.

Гісем О., Мартинюк О.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів