Маленький художник

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Альбом-посібник «Маленький художник»    

Автори популярного тернопільського видавництва «Підручники і посібники» С. Демчак й Т. Чернявська пропонують учителям НУШ альбоми-посібники для інтегрованого курсу «Мистецтво», розділу «Образотворче мистецтво», під назвою «Маленький художник».

Видання отримали гриф Міністерства освіти і науки України, написані за новою програмою НУШ і задовольняє практичні потреби маленьких школярів і вчителів, що працюють за підручниками автора Масол Л. Крім того, естетично й фізично розвивають учнів, прищеплюють прагнення творити красу навколо себе.

Серія універсальних альбомів-посібників для 1, 2, 3, 4 класів з назвою «Маленький художник» добре знайома вчителям та вже близько 10 років успішно використовується в початковій школі. Сподіваємося, що вона й надалі видаватиметься, з урахуванням нових програм!

Заявки на вказані посібники з образотворчого мистецтва видавництва «Підручники й посібники» міста Тернополя, авторів Демчак С., Чернявська Т. приймаються щоденно онлайн і за телефоном в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Знижки оптовим, постійним клієнтам і вчителям – гарантовані. Посилки вартістю понад 1000 гривень зі знижкою надсилаються абонентам за кошти продавця.

Користуються попитом:

1. Маленький художник 1 клас НУШ альбом-посібник (до Масол) авт. Демчак, Чернявська (Підручники і посібники);

2. Маленький художник 2 клас НУШ альбом-посібник (до Масол) авт. Демчак, Чернявська (Підручники і посібники);

3. Маленький художник 3 клас НУШ альбом-посібник (до Масол) авт. Демчак, Чернявська (Підручники і посібники);

4. Маленький художник 4 клас НУШ альбом-посібник (до Масол) авт. Демчак, Чернявська (Підручники і посібники).

 

 

Маленький художник

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів