Земерова Т., Скирда І.

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

Історія України Т. Земерової, І. Скирди 

Бажаєте недорого купити посібники з історії України та всесвітньої історії для школярів і абітурієнтів авторів Тетяни Земерової й Ірини Скирди? Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» надасть покупцям видання оптом чи вроздріб.

 

Посібники для школярів

Історія вивчається в середніх та старших класах. Нерідко за нею складається ДПА в 9 класі, а ЗНО – і поготів. Знання з даної дисципліни потрібні не лише для іспитів, а й для подальшого життя.

Навчальні посібники з обох програмних історій викладача Харківського коледжу мистецтв, дослідника, кандидата наук Ірини Миколаївни Скирди вже завоювали популярність у вчителів і учнів 7–11 класів. А разом з викладачем Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, учителем вищої категорії, методистом Тетяною Юріївною Земеровою ці колеги створили ряд видань для старшокласників і випускників шкіл.

Підготовлена література друкується у видавництвах «Ранок» і «Весна» міста Харкова, а також – у «Підручниках та посібниках» Тернополя. Хоча всіма виданими посібниками користуються як у процесі навчання, так і в період підготовки до вступних іспитів до вищих навчальних закладів, умовно виділимо дві групи.

Спочатку представимо примірники для учнів і вчителів, із серійних та поодиноких видань автора Ірини Скирди:

 • «Історія України. Опорні конспекти», 7 та 8 класи, надруковані в харківському видавництві «Весна»;
 • «Плани-конспекти уроків на друкованій основі» – для вчителів із цього ж предмета й аналогічних паралелей, але видані в «Ранку» того ж міста;
 • «Історія України. Матеріали до уроків», 7 і 8 класи, підготовлені з автором О. Марченко у видавництві «Ранок»;
 • «Експрес-контроль» з історії України для учнів 7, 9–11 класів, надрукований там само;
 • «Всесвітня історія. Експрес-контроль» для 10, 11 класу, також «Ранок»;
 • «Практичні заняття учня 8 класу» для обох дисциплін, написані разом з автором Г. Середницькою, вийшли друком у видавництві «Весна».

 

Практичні довідники (таблиці та схеми) ЗНО Земерової, Скирди для випускників

На зовнішньому незалежному оцінюванні переважно проходить тестування з історії України, але є бажаючі й на складання іспиту зі всесвітньої історії (до якої видано небагато навчальних посібників). Теорію, тестову практику та прискорену підготовку обіцяють абітурієнтам і всім бажаючим зі своїх улюблених предметів автори І. Скирда й Т. Земерова. Пропонуємо розглянути оновлені видання для різного способу відтворення знань:

 • «Збірник тестових завдань. Історія України», написаний В. Воропаєвою та І. Скирдою в харківському видавництві «Весна»;
 • «Таблиці та схеми» з цього ж предмета, автор – Т. Ю. Земерова, видавець – «Підручники і посібники» міста Тернополя;
 • «Довідник» з історії України, у тому ж виконанні;
 • «Практичний довідник»І. Скирди й Т. Земерової, окремі примірники з обох предметів, надруковані організацією «Весна»;
 • «Рятівник у визначеннях, таблицях і схемах»: а) з історії України, б) зі всесвітньої історії у виконанні двох авторів і видавництва «Ранок».

Наш сайт «BOOK4SCHOOL» приймає заявки в електронній формі й за телефоном з українських міст і сіл на будь-яку кількість зазначеної літератури авторів Тетяни Земерової, Ірини Скирди.

Наші товари відправляються наступної доби вказаним замовником видом доставки і надходять через 2–6 днів. Знижки тут отримують учителі, постійні та оптові покупці. Товар на суму 1000 грн зі знижкою доставляється безкоштовно.

Земерова Т., Скирда І.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів