Бібік Н. М.

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

«Я у світі» Бібік Н. М.

Дешево купити підручник і зошит за предметом «Я у світі» для загальноосвітньої школи автора Н. Бібік, видавництва «Основа» міста Харкова будь-яким обсягом допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Творчий шлях автора

Бібік Надія Михайлівна закінчила українське відділення філологічного факультету Київського педагогічного інституту ім. О. Горького. Спочатку працювала вчителем загальноосвітньої школи № 190 міста Києва за фахом, а потім перейшла до Науково-дослідного інституту педагогіки: опрацьовувати комплексні питання навчання дітей-шестирічок та їхньої адаптації у світі.

Надія Михайлівна – співавтор численних наукових праць даного напрямку педагогіки, навчальних програм та дослідних навчальних посібників для початкової школи, зокрема – для 1 класу: «Віконечко», «Горішок», «Журавлик» і робочих зошитів для них київського видавництва «Освіта».

Потім, разом із автором Н. Коваль, Н. Бібік написала серію затверджених МОНУ підручників і зошитів «Світ навколо тебе» та «Я і Україна», які тривалий час допомагали малим школярам вивчати довілля.

За попередніми програмами у видавництві «Основа» групою авторів, за участі Н. М. Бібік, були видані першоджерела й зошити для вивчення предмета «Основи здоров'я» в 1–4 класах.

 

Підручники та зошити «Я у світі 3-4 клас» Бібік Н.

Нині Надія Бібік є науковим редактором харківського видавництва «Основа» і продовжує творчі пошуки. За новою програмою нею та Г. П. Бондарчук у цій видавничій групі підготовлений ряд навчальних посібників, якість яких підтверджена грифами Міністерства освіти України:

  • підручник «Я у світі» для 3 класу;
  • підручник «Я у світі» для 4 класу;
  • «Робочий зошит» для цього ж предмета – 3 та 4 клас;
  • «Я у світі. Експрес-контроль» – ті самі паралелі.

Указана навчальна література оснащена ілюстраціями та цінним матеріалом для закріплення й перевірки отриманих знань протягом року.

Інтернет-магазин «BOOK4SCHOOL» приймає замовлення зі всіх областей України на підручники та зошити автора Н. Бібік, видавництва «Основа» міста Харкова. Заявки надаються за телефоном або в електронному вигляді, розглядаються наступної доби. Наші товари доставляються протягом 2–7 днів указаним замовником способом поштового відправлення чи кур'єром.

Тут надаються знижки учителям і постійним покупцям. Оптові замовники користуються знижками обсягом від 10 до 35 % і безкоштовною пересилкою літератури при замовленні на 1000 гривень зі знижкою та повною передплатою за картою «Приватбанку».

Бібік Н. М.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів