Атласи та контурні карти з історії УкраЇни

Товарів у наявності: 23

Показано 1 - 23 з 23

Фільтрувати за:

Атласи і контурні карти з історії України

За видавничими цінами зі знижкою на оптові замовлення купити атласи з історії України і контурні карти для 5–11 класів можна оптом і в особисте користування тут, в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». У нас ви знайдете обидва посібники для всіх класів, підготовлені трьома відомими виробниками картографічної продукції для історії України міста Києва: «Картографія», «Інститут передових технологій» і «Мапа».

 

Атласи з історії України

До пропонованих нами збірників навчальних посібників «Атлас. Історія України» або «Україна. Історичний атлас» увійшли всі основні мапи (карти) з курсу історії нашої країни кількох років вивчення: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів.

Якщо ви не знайдете тут атлас для 6 класу, пошукайте його у «всесвітній історії» для того ж самого класу, бо він виконаний для інтегрованого (об'єднаного) курсу двох історій.

Переважно вони виконані всіма вище вказаними видавництвами за однаковими програмами.

На основі даних атласів школярі вивчатимуть процеси історичного розвитку нашого народу і створення незалежної держави «Україна». Кожному учневі як майбутньому самостійному громадянинові надається право торкнутися джерел, із яких утворилися сила, дух і мудрість українського народу.

 

Контурні карти з історії України

Щоби краще відчути, під час практичних робіт запам'ятати територію нашої країни (колишню й нинішню) і зберегти її недоторканною ще на довгі віки, за програмою історії України учні мають вправлятися у самостійному виговленні карт. А щоб вони ненароком не пошкодили (або не змінили) її кордонів, для них надрукували дуже точні «контури» карт.

Усередині також слід дуже точно все малювати й надписувати, бо це ж – не якісь далекі країни, а наша рідна земля, яку треба вивчати і любити.

Контурні карти з історії України виконані також для 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів тими ж самими видавництвами Києва «Мапа», «Інститут передових технологій» і «Картографія».

Шановні покупці, відшукайте для себе чи для своїх учнів атласи й контурні карти одного видавництва (бажано – за порадою вчителя) й замовляйте на весь клас чи паралель, щоб було зручно працювати під час уроків. Таким чином ви отримаєте гарну оптову знижку, а можливо, й безкоштовну доставку за будь-якою адресою України, якщо загальна вартість вашого товару сягне 1000 грн зі знижкою.

Ми відправляємо навчальні посібники всіма сучасними видами поштових сполучень.

Замовлення можна виконати онлайн або за телефоном. Чекаємо на ваші повідомлення!

На все добре!

 

 

Атласи та контурні карти з історії УкраЇни

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів