Видавництво Школяр

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Фільтрувати за:

Навчальна продукція видавництва «Школяр» (Київ)

Навчально-видавничий центр «Школяр» міста Києва розпочав роботу 1995 року як виробник підручників і посібників для загальноосвітніх закладів України. У вирі значної конкуренції потужних видавництв країни колектив не досяг помітних успіхів, проте свого напряму не змінив і готує якісну навчальну літературу з кількох програмних предметів.

Типові видання колективу «Школяр»

Видавництво успішно співпрацює з добре знайомим учителям початкової та середньої школи автором підручника «Музичне мистецтво» й цікавих робочих зошитів О. В. Лобовою. 2018 року подібний комплект із «Мистецтва» цього ж автора для 1 класу «Нової української школи» отримав рекомендацію МОНУ на використання в навчальному процесі.

Два підручники для 7–10 класів української та російськомовної шкіл – «Біологія», профільного рівня в старших класах, групи авторів С. Межжеріна, Я. Межжеріної, Т. Коршевнюк та «Хімія» того ж рівня Л. Величко й Н. Буринської – тут систематично видаються. До них та інших предметів для всіх паралелей готуються наступні популярні посібники з яскравими обкладинками:

  • «Робочий зошит з хімії» авторів М. Вихренко та С. Міюс;
  • «Робочий зошит з біології» О. Андерсон, М. Вихренко;
  • «Робочий зошит з природознавства» К. Задорожного;
  • «Робочий зошит з основ здоров'я» – автори М. Вихренко й О. Костильов.

Тут були видані книжки «Сходинки до інформатики» для 2-3 класу й «Інформатика» 4–9 класів, разом із зошитами, авторів Н. Морзе, В. Вембер, О. Кузьмінської, що отримали схвалення й популярність саме завдяки цій організації.

Навчальні видання авторського колективу та специфіка виготовлення підручників і зошитів заслужили гарну оцінку в Міністерстві та серед учителів. Чекаємо нових творчих розробок!

Продукцію київського видавництва «Школяр» замовляйте онлайн чи за телефоном у необмеженій кількості в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Заявки приймаються щодня, з 9-ї до 19-ї години, розглядаються протягом наступної доби. Посилки відправляються за українськими адресами послугами «Нової пошти» та «Укрпошти».

Видавництво Школяр

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів