Думанська Г., Вітенко

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Виробник
Предмет
Мова видання

Географія Галини Думанської

Недорого купити підручник з географії Думанської Г. і зошит для практичних робіт для україномовних шкіл автора видавництва «Аксіома» міста Кам'янець-Подільський оптом і вроздріб допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручники з географіЇ для середньої школи Думанської Г., Вітенко І.

Думанська Галина Володимирівна в минулому – географ, але нині працює в Департаменті освіти і науки Хмельницької обласної держадміністрації методистом, завідує науково-методичним центром. Для українських школярів і своєї батьківщини Г. Думанська, разом зі співавторами Т. Гільберг та Н. Кривицькою, уклала рідкісний підручник:

  • «Географія рідного краю. Хмельницька область», надрукований у кам'янець-подільському ПП «Мошак М. І.».

З автором І. Вітенко Г. Думанська підготувала серію посібників для вчителів та учнів, зошитів із назвою:

  • «Практичні роботи з географії. Практикум» для 6–10 класів, виданих в організації «Аксіома» того ж міста.

Представлені посібники мають грифи МОН України, оформлені кольоровими світлинами, малюнками та схемами. Підручник і зошити протягом навчального року допомагатимуть учням опановувати програмний матеріал.

Наш сайт «BOOK4SCHOOL» приймає замовлення українських абонентів за телефоном та онлайн на необхідну кількість указаних посібників автора Думанської Г. В., видавництва «Аксіома».

Посилки доставляться обраним покупцем видом поштового зв'язку через 2–7 днів після отримання заявки. Знижки надаватимуться вчителям, зареєстрованим на сайті клієнтам і оптовим замовникам.

Думанська Г., Вітенко

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів