Бойко В.М.

Товарів у наявності: 19

Показано 1 - 19 з 19

Географія Бойко В. М.

Купити підручники з географії В. Бойко та зошити для практичних і контрольних робіт за видавничою ціною українських видавництв можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручники з географії  для середніх класів Бойко В. М.

Географ за дипломом, Валентина Михайлівна Бойко на даний час працює головним редактором київського видавництва «Освіта України». Однак про своє покликання не забуває й готує для колишніх колег та учнів навчальні посібники. Так, разом зі співавторами Валентина Бойко написала ряд підручників «Географія» за новою програмою для 6–9 класів:

  • підручники для 6 і 7 класу підготовлені разом з автором С. Міхелі в харківському видавництві «Сиция»;
  • першоджерело для 8 класу написане з І. Дітчуком та Л. Заставецькою в «Абетці» Кам'янця-Подільського;
  • книжку для 9 класу автори В. Бойко та І. Дітчук видали в тернопільських «Підручниках і посібниках».

Із тими ж співавторами в зазначених паралелях Валентиною Михайлівною підготовлені й важливі посібники для комплексного навчання:

  • «Зошит для практичних робіт із географії», 6–8 класи;
  • зошит з аналогічною назвою для паралелі 9-х класів написаний групою авторів, у складі яких є В. Бойко, у харківському видавництві «Ранок»;
  • «Зошити для тематичного контролю навчальних досягнень» надруковані в такому ж складі;
  • «Навчальний комплект із географії» для 6, 7, 8 і 9 класів, який видається в організації «Колофон» міста Василькова цими ж авторами, замінює й перевищує попередні посібники, бо складається з:

1) «Зошита для практичних робіт»;

2) «Зошита для тематичного контролю навчальних досягнень»;

3) «Контурних карт».

Є в арсеналі видань Бойко В. М. для старшої школи й таке, написане у співавторстві ще з трьома фахівцями:

  • «Географія. Типові тестові завдання для підготовки до ЗНО 2018», видані в «Навчальній книзі – Богдан» міста Тернополя.

Названі підручники з географії Бойко В. – рекомендовані, а зошити – схвалені МОН України до використання в україномовних школах, підписані до друку державним санітарним контролем, оформлені відповідно до призначення.

На сайті «BOOK4SCHOOL» приймаються замовлення адресатів України в телефонному режимі та в електронній формі на посібники з географії автора Бойко Валентини та ін.

Література доставляється поштовим відправленням чи кур'єром. Знижки надаються постійним покупцям, учителям та оптовим клієнтам. За кошти продавця надсилаються товари вартістю 1000 гривень і більше.

Бойко В.М.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів