Видавництво Оріон

Товарів у наявності: 228

Показано 1 - 24 з 228

Шкільна продукція видавництва «Оріон» (Київ)

Український освітянський видавничий центр «Оріон» міста Києва з'явився на обрії книговидання років дев'ять тому. Щороку колектив стрімко збільшує обсяг друкованої продукції, прагнучи охопити різні сфери шкільної діяльності. У 2018 році для 10-го класу група фахівців вчасно підготувала книжки й зошити, на відміну від інших поліграфічних закладів.

Помітивши оптимістичне налаштування керівництва організації, відомі автори видавництв України звертаються сюди зі своїми творчими шедеврами й отримують згоду на співпрацю. Певне, до десятирічного ювілею нове видавництво охопить власними виданнями всі шкільні дисципліни.

Відомі серійні видання підручників та зошитів «Оріон»

В асортименті київської видавничої організації «Оріон» – традиційні підручники для 1–11 класів, але виготовлені з використанням новітніх технологій. Тому й мають неабиякий попит в учителів та батьків. Серед значної кількості навчальних посібників є оригінальні, що одразу заслужили схвалення педагогів і Міністерства освіти.

Починаючи з восьмого класу, за оновленою програмою для закладів із викладанням державною мовою тут друкуються такі книжки з необхідними зошитами:

 • «Українська мова» з посібниками авторів К. Пономарьової (8–10 класи) та О. Авраменка (5–6 класи);
 • «Українська література» Л. Коваленко;
 • «Інформатика» Н. Морзе, О. Барни, В. Вембер та О. Кузьмінської;
 • «Хімія» автора О. Ярошенко;
 • «Алгебра» й «Геометрія» М. Бурди, Н. Тарасенкової, І. Богатирьової, О. Коломієць та інших;
 • «Фізика» Т. Засєкіної й Д. Засєкіна зі звичайним і поглибленим вивченням;
 • «Російська мова» для різних шкіл груп видавців – К. Бикової, Л. Давидюк; останнього автора й В. Статівки; 
 • «Історія України» О. Пометун, Н. Гупана й І. Смагіна та ін.  

Корисним посібником «Перевірка предметних компетентностей» охоплено всі паралелі та предмети 2–11 класів, а «Експрес-контролем» та тестовими й практичними зошитами – 5–10 класи. Для початкової школи видається подібна серія: «Формування предметних компетентностей. Картки з ...» природознавства, мови й математики.

Учителі молодшої школи цінують комплекти «Математика» автора Н. Листопад, додаткові видання Л. Йолкіної та Л. Гайової:

 • «Учимося писати все»;
 • «Читаємо із задоволенням щодня»;
 • «Читаю самостійно на уроці» тощо.

 

Книжки та зошити для 1 класу нової української школи (НУШ)

З такою цілеспрямованістю творчого колективу підручники й навчальні комплекти до них для першокласників Нової української школи виявилися справою честі. Тому 2018 року на конкурс представлений набір чудових книжок та поширених яскравих посібників для малят із незмінним логотипом організації. Розглянемо нову літературу зазначеного видавничого центру:

 • «Українська мова. Буквар» із додаванням «Супутника букваря», «Тренажерів» з письма й читання, «Зошита для письма й розвитку мовлення», посібників для післябукварного періоду «Я читаю» та «Я дружу зі словом» названого вище автора Катерини Пономарьової;
 • «Математика», також знайомого автора Н. П. Листопад;
 • два варіанти «Англійської мови» з зошитами окремих авторів І. Горобець; М. Прокопчук;
 • «Я досліджую світ» з робочими зошитами у 2 частинах і альбомом «Моя творча праця» групи видавців І. Грущинської, З. Хитрої та І. Дробязко.

Крім цього, видано ряд посібників для підручників інших організацій.

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» приймає заявки за телефоном і онлайн на книжки й зошити зі всіх предметів для 1–11 класів київського видавництва «Оріон». Забезпечимо швидкість обслуговування та знижки вчителям, постійним і оптовим покупцям!

Видавництво Оріон

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів