Інформатика 4 клас

Товарів у наявності: 22

Показано 1 - 22 з 22

Інформатика 4 клас – підручники та зошити

Бажаєте недорого купити підручник з інформатики для 4 класу Ломаковська Г., Коршунова О. й робочий зошит до нього для 4 класу школи з українською мовою навчання? Наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL забезпечить вас ними в необмеженій кількості.

 

Підручники інформатика 4 клас Ломаковська та Коршунова

Просто чудово, що паралель 4-х класів отримала на вибір 4 підручники «Інформатика»! Причому три з них вийшли друком у провідних київських видавництвах, а один – у передовому харківському. Це говорить про майбутній високий рівень знань, які отримають школярі при будь-якому першоджерелі.

А практично рівень викладення матеріалу підтверджений знаками якості на цих книжках та грифами Міністерства освіти й науки України. Усі підручники орієнтовані на активне привернення уваги учнів своїм сучасним оформленням, різновидами цікавих завдань для закріплення вивченого.

Отже, дані книги написали переважно групи авторів:

1) Морзе Н. В., Барна О. В., Большакова І. О. й Вембер В. П. в «Освіті»;

2) Ломаковська Г. В., Проценко Г. О. та Ривкінд Й. Я. – у тому ж самому видавництві;

3) Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т. («Ранок»);

4) Коршунова О. В. – у «Генезі».

До другого та четвертого вказаних підручників є дуже зручні навчально-методичні посібники, підготовлені авторами Г. В. Ломаковською та ін. й О. В. Коршуновою. Автором Н. В. Морзе до всіх першоджерел написано посібник «Перевірка предметних компетентностей. Інформатика. 4» (видавництво «Оріон», місто Київ).

Основним є підручник з інформатики для 4 класу Ломаковська А. (Освіта).

 

Робочі зошити з інформатики для 4 класу Корнієнко М. та Морзе Н.

Шановні вчителі, батьки та інші покупці, до кожного зазначеного вище підручника з інформатики в нашому асортименті є підготовлені самими авторами і в тих же видавництвах чудові робочі зошити широкого спектра використання. Крім цього, Коршунова О. В. склала навчальний посібник «Тематичний тестовий контроль» для учнів 4 класу. Його можна використовувати і при інших підручниках, адже програма викладання в цілому не відрізняється.

Масовий попит має зошит з інформатики для 4 класу Ломаковської.

Якщо покупців із певних причин не влаштовують авторські посібники, можна придбати також дуже зручні робочі зошити інших авторів і видавництв. Основні відомості про них розміщено в таблиці.

 

Назва підручника, автор

Назва посібника

Автор

Видавництво

Інформатика. 4 клас

Ломаковська Г. В.

та інші

Робочий зошит

 

 

Золочевська М. В.,

Рикова Л. Л.

 

Ранок

 

 

Інформатика

Коршунова О. В.

Робочий зошит

 

Робочий зошит

 

Золочевська М. В.,

Рикова Л. Л.

О. Антонова

 

Ранок

 

П і П

 

Корнієнко М. М.

Робочий зошит

Антонова О. П.

П і П

 

Ми запропонували вам лише навчальні посібники, схвалені Міністерством освіти і науки України та ухвалені санітарним контролем до використання в загальноосвітніх школах. Зі всієї виданої літератури ми обираємо лише таку, що здатна привабити учнів, допомогти їм і вчителеві в засвоєнні необхідного матеріалу. Також віддаємо перевагу зошитам із сучасним і яскравим дизайном.

Заявки в нас приймаються онлайн – цілодобово, за телефоном – від 9-ї до 19-ї години без вихідних. Посилки та бандеролі відправляються за всіма адресами України зручними для клієнта видами доставки.

Знижки отримують: оптові покупці – від 10 до 30 % (також можлива безкоштовна доставка), учителі та зареєстровані на сайті клієнти – % від загальної вартості покупки.

Інформатика 4 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів