Тагліна О.В.

Товарів у наявності: 20

Показано 1 - 20 з 20

Підручники та зошити автора Тагліної О. В.

Тагліна Ольга Валентинівна ще з дитинства цікавилася біологією, зокрема – секретами виникнення і збереження життя на Землі у всьому його розмаїтті. Рано зрозуміла, що все воно – в наших руках, цілком залежить від наших розумних чи безглуздих дій і вчинків.

О. В. Тагліна навчалася наполегливо і з радістю, прагнучи бути захисником усього живого. З цією метою вона обрала шлях учителя, щоб навчати дітей правильно себе поводити, не завдавати шкоди ні собі як біологічному виду, ні довкіллю.

Нині Тагліна О. В. – кандидат біологічних наук, доцент кафедри генетики та цитології Харківського університету імені В. Н. Каразіна й учитель біології вищої категорії Державного університетського ліцею.

 

Творче надбання Тагліної О. В.

Ще коли почали розширюватися горизонти можливостей, О. В. Тагліна вирішила виховувати підростаюче покоління глобально: шляхом укладання підручників із навчальних дисциплін, здатних вплинути на дітей у різних відношеннях.

Так, вона готує комплекти посібників з основ здоров'я, природознавства, біології та «Я у світі». Шлях цей дуже широкий, вимагає багато часу й зусиль, тому все виконується поступово, іноді – й безсистемно (впливають життєві обставини, а може, й велика конкуренція серед авторів підручників). Та головне, що її уява і здібності дають плоди: підручники проходять конкурсні перепони й отримують грифи Міністерства освіти і науки України.

Багато книжок Тагліна О. В. написала і пише в тісній співпраці з такими ж цілеспрямованими колегами. Але майже всі підготовлені підручники та інші навчальні посібники вийшли друком у видавництві «Ранок» міста Харкова, з яким склалися тісні трудові стосунки на взаємовигідній основі.

Більшість випусків підручників супроводжувалась їхньою комплектацією з методичним посібником «Готуємось до уроків (назва предмета)» і «Робочим зошитом». Окремо готувалися «Комплексні зошити для контролю знань».

Усі навчальні посібники видавалися Тагліною О. В. в основному для середньої ланки школярів: 3–9 класів.

 

Видані підручники і зошити «Я у світі», «Основи здоров'я»

За навчальним предметом «Основи здоров'я» для шкіл з українською мовою навчання Тагліною О. В. та Івановою Г. Ж. у видавництві «Ранок» було написано:

1) підручник «Основи здоров'я» для 5–8 класів;

2) «Робочий зошит» для 6, 7, 8 класів і «Навчальний зошит. 5 клас»;

3) методичний посібник «Готуємось до уроків основ здоров'я» для 5–7 класів (автор – Тагліна О. В.);

4) «Плани-конспекти уроків. 7 клас» (автор – Тагліна О. В.);

5) «Комплексний зошит для контролю знань. Основи здоров'я» для 7–9 класів.

За предметом «Я у світі» авторами Тагліною О. В. й Івановою Г. Ж. написані:

1) підручник для 3, 4 класів;

2) «Робочий зошит» для 3, 4 класів;

Для уроків природознавства Тагліною О. В. видано поки що:

1) підручник «Природознавство. 4 клас»;

2) «Робочий зошит» для 4 класу.

Для уроків біології авторами Т. С. Котик і О. В. Тагліною у видавництві «Ранок» міста Харкова підготовлені:

1) підручник «Біологія. Академічний рівень. Рівень стандарту» для 10 та 11 класів;

2) «Комплексний зошит для контролю знань. Біологія» для 7, 8, 9 класів;

3) методичний посібник «Готуємось до уроків біології. 7 клас» (автор – Тагліна О. В.).

Усі вказані вище підручники рекомендовані МОНУ для використання в загальноосвітніх школах з українською мовою навчання, мають знаки якості, санітарні паспорти. Вони оформлені в сучасному стилі, щедро оснащені різноманітним ілюстративним матеріалом, схемами, таблицями. У них використовуються кольорові виділення та різноспрямовані шрифти.

Автори в цікавій і доступній формі повідомляють школярам складні наукові явища, виховують у них бережливе ставлення до навколишнього живого світу, до свого здоров'я і життя близьких.

Методичні посібники, підготовлені автором, покликані допомогти вчителеві в підготовці до уроків і підняти навчальний процес на більш високий рівень. Таке саме призначення мають і комплексні зошити для контролю знань.

Усі робочі зошити схвалені Міністерством освіти і науки України та державною санітарною комісією до використання в навчальному процесі. Вони надруковані якісними фарбами на світлому папері. Зошити допоможуть закріпити й перевірити знання учнів, будуть розвивати інтерес школярів до вивчення предметів своїм приємним виглядом та цікавими завданнями.

 

Де купити підручники та зошити Тагліної О. В. на клас - оптом

Купити підручники з основ здоров'я, «Я у світі», природознавства й біології для різних класів автора Тагліної О. В., видавництва «Ранок», а також – робочі й комплексні зошити до вказаних предметів цього автора ви можете оптом і в роздріб у нашому інтернет-магазині навчальної літератури за електронною адресою book4school.com.ua або за одним із номерів телефонів на сайті.

Готові домашні завдання (рішення) для всіх підручників «Основи здоров'я», «Природознавство», «Біологія», «Я у світі» й комплексних зошитів також можна придбати на нашому сайті, у розділі «ГДЗ» на головній сторінці.

Ми забезпечуємо знижками всіх оптових покупців, а також – учителів і наших постійних клієнтів. Замовлення надсилаються будь-яким видом сучасної доставки за вибором покупця до всіх областей України.

Ми завжди раді співпраці з вами!

Тагліна О.В.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів