Німецька мова 1 клас НУШ

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

НУШ Німецька мова в 1 класі 

Як передбачають плани «Нової української школи», випускники повинні досконало говорити двома мовами: державною та іноземною. Щоправда, англійська ставиться на перше місце серед закордонних. Проте якщо опановувати спочатку німецьку, а потім англійську – з 5 класу, то вийде ще краще.

Крім даного лінгвістичного набору, половина маленьких українців ще вивчає рідну – російську, болгарську, іврит чи угорську мови, тим самим підвищуючи власний освітній рівень. Усе в житті знадобиться!  

Відмінності в роботі навчальних закладів у 2018–2019 навчальному році відбуваються за програмами, створеними під керівництвом О. Я. Савченко й Р. Б. Шияна. Про зміни у викладанні німецької мови вчителям початкової школи повідомлять окремо написані «Типові освітні програми (іншомовна освіта)».

Важливими помічниками учителя і школярів у здобутті знань за всіма навчальними предметами, з дотриманням необхідних нормативів, є підручники, зміст яких ретельно перевіряється відповідними державними органами.

Але, якраз за нововведеннями, викладачі можуть самостійно складати календарні плани з тим, щоб у кінці 4 класу надати учням достатню, а то й перевищену кількість знань і умінь за ввіреною їм дисципліною.

Зупинимося на підручниках з німецької мови для 1 класу, які перемогли на конкурсі. 

Підручники з німецької мови для 1 класу НУШ: автори, видавництва

Німецька мова в українських школах нерідко вивчається як перша іноземна з 1 класу. Це залежить від спеціалізації навчального закладу та наявності освітньої бази й фахівців. Обов'язкову англійську потім школярі опановують у середніх класах як другу іноземну.

У програмі НУШ сплановані уроки німецької. Для її вивчення написано 2 підручники «DEUTSCHіз грифом Міністерства освіти й науки «Рекомендовано». Обидві книжки забезпечені аудіосупроводом. Подаємо відомості про авторів і виробників підручників НУШ з німецької мови в 1 класі у кількісному порядку отримання державних замовлень на використання:

  • 15146 запитів прийнято на підручник постійної групи авторів С. І. Сотникової та Г. В. Гоголєвої, видавництва «Ранок» міста Харкова;
  • 4169 примірників замовили в знайомого автора Л. В. Горбач, київського видавництва «Грамота».

Учителі Харківської, Дніпропетровської, Сумської та Полтавської областей виявили бажання вивчати з учнями предмет за обома запропонованими книжками, привабливо виготовленими з використанням сучасних технологій і дотриманням методики викладання іноземної мови в 1 класі. 

Наш інтернет-магазин пропонує онлайн купити підручники з німецької мови для 1 класу НУШ авторів Сотникова, Гоголєва та Горбач. Це вигідно (економія часу) та зручно (швидка доставка).

Купити зошити з німецької мови для 1 класу краще оптом на клас 

Для комплексного вивчення усного курсу німецької мови за вказаними вище підручниками цілком підійдуть видані на основі нової програми наступні посібники, підписані для використання в школах МОНУ й санітарною комісією:

  • «Робочий зошит. Прописи» авторів підручника Світлани Сотникової, Галини Гоголєвої та харківського видавництва «Ранок»;
  • «Книга для вчителя» цих же авторів і видавця;
  • «Німецька мова. Флеш-картки» Сотникової С. І., тієї ж організації;
  • «Типові освітні програми. Початкова школа (іншомовна освіта)», видавництва «Освіта» міста Києва;
  • «Мій перший словничок німецької мови + граматичний матеріал» автора Ткачової, видавництва «Торсінг» міста Харкова;
  • «Німецька мова. Прописи. 1 клас» Р. Матієва, тернопільської «Навчальної книги – Богдан», до будь-якого першоджерела;
  • «DEUTSCH 1. Зошит для письма» І. Грицюка, видавництва «Підручники і посібники» цього ж міста;
  • «Прописи з німецької мови» (незалежні) автора Л. Літкевич, харківського видавництва «УЛА».

Замовлення на будь-яку кількість книжок, зошитів і навчально-методичних посібників надавайте в письмовій формі на сайті інтернет-магазину навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» або передавайте за вказаними телефонами.

Заявки приймаються без вихідних, від 9-ї по 17-у години, розглядаються наступного дня. При наявності достатньої кількості літератури на складі, посилки доставляються українським адресатам через 2–5 діб послугами поштового зв'язку чи кур'єром, за вказівкою покупця.

Знижки в нас отримують: учителі й постійні замовники, оптові клієнти – від 10 до 30 %. Товари, що коштують від 1000 гривень зі знижкою, відправляються за рахунок інтернет-магазину.

Німецька мова 1 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів