Масол Л. М.

Товарів у наявності: 31

Показано 1 - 24 з 31

Мистецтво Масол Л. М.

Купити за видавничими цінами підручники й навчальні посібники з музичного та образотворчого мистецтв для 1–8 класів, художньої культури для 9–11 класів шкіл з українською мовою викладання автора Людмили Масол можна в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» у будь-якій кількості.

 

Творчий шлях автора

Батьки Людмили Михайлівни Масол були вчителями, до того ж – усебічно обдарованими. І їхня донька з відзнакою закінчила Чернігівське музичне училище, а потім – Київську консерваторію імені П. Чайковського за класом фортепіано. Трудовий шлях вона почала концертмейстером і викладачем музичного факультету Київського педагогічного інституту.

Далі у планах – здобуття звання кандидата педагогічних наук унаслідок опрацювання концепції художньо-естетичного виховання в дисциплінах  «Мистецтво», «Основи естетики» та «Художня культура». Усе пройшло вдало.

На даний час Людмила Михайлівна є науковим співробітником лабораторії естетичного виховання Інституту проблем виховання АПН України, автором численних наукових праць, навчальних програм, редактором всеукраїнського науково-методичного журналу «Мистецтво та освіта». За значні заслуги ця обдарована особистість нагороджена багатьма державними грамотами, має звання «Відмінник освіти України».

 

Підручники «Мистецтво» та альбоми для початкової школи Масол Людмили

Запропонований Людмилою Масол новий навчальний предмет – інтегрований курс, у якому органічно поєднуються всі види мистецтва, – запроваджувався з 1 класу. Щоб опанування знань було комплексним, до кожного підручника писали ще й робочі зошити, які додавали в розділи ілюстрації та зразки робіт дорослих і дітей, вправи для закріплення, перевірки знань і матеріали для зручного виконання творчих завдань.

За новою програмою цієї дисципліни співавторами Л. Масол у видавництві «Генеза» міста Києва були О. Гайдамака, Н. Очеретяна, О. Колотило. Зазначеною творчою групою вже видано:

  • підручник «Мистецтво» для 1, 2, 3 та 4 класів української школи:
  • посібник «Робочий зошит» для тих же паралелей.

Уся навчальна література вийшла з грифами Міносвіти України. Підручники отримали знаки якості, розмістили безліч кольорових світлин, репродукцій картин та інших ілюстрацій. Видання виглядають привабливо.

 

Література для середніх і старших школярів з образотворчого (музичного) мистецтва

Для представників середньої ланки школярів викладання вказаного вище предмета продовжено. Крім того, для двох окремих мистецьких дисциплін автори також уклали першоджерела й посібники, наскільки це дозволила економічна ситуація в країні. Отже, школярі та вчителі отримали:

  • підручники «Мистецтво. Інтегрований курс»:

для 5, 6, 8 класів – під авторством Людмили Масол, видані в київському «Світочі»;

для 7, 9 класів, написані Л. Масол, О. Гайдаєнко, Г. Кузьменко та Н. Лємешевою, надруковані в «Освіті» міста Києва;  

  • «Робочі зошити», видані за всіма класами там само і тими ж авторами;
  • підручник «Образотворче мистецтво», 5, 6 класи, автори – Олена Калініченко та Людмила Масол, видавник – харківська «Сиция»;
  • «Альбом з образотворчого мистецтва», 5–6 клас, виконали О. Калініченко, Л. Масол, В. Калініченко в тому ж видавництві;
  • підручник «Музичне мистецтво» для 5–8 класів – у написанні Л. Масол та Л. Аристової, вийшли у видавництві «Сиция»;
  • «Робочий зошит» для 5, 6 класів, підготовлений так само.

Для 9, 10 та 11 класів за предметом «Художня культура» видавництво «Ранок» міста Харкова підготувало цілий навчально-методичний комплект:

1) підручник «Художня культура» Людмили Масол, Олени Гайдамаки, Наталії Миропольської, Елли Бєлкіної;

2) «Робочий зошит» Л. Масол і О. Гайдамаки;

3) «Комплексний зошит для контролю знань» попередніх авторів;

4) методичний посібник «Тематичні розробки уроків» – ті ж автори.

Усі підручники – рекомендовані, а зошити – схвалені МОНУ, підписані санітарною комісією для використання на уроках. Посібники виготовлені з якісного паперу, надруковані нетоксичними фарбами. Книжки містять малюнки, акварелі, кольорові світлини й технологічні картки, привабливі на вигляд.

Інтернет-магазин «BOOK4SCHOOL» пропонує замовити онлайн чи в телефонному режимі необхідні види літератури з мистецтв автора Л. М. Масол та інших, українських видавництв. Запити розглядаються наступної доби, посилки надходять на адреси нашої країни протягом 3–7 днів із моменту отримання заявки зручним для покупця видом доставки.

Ми надаємо знижки вчителям та зареєстрованим клієнтам. Оптові замовники отримають 10–35 % знижки й безоплатну доставку при сумі замовлення – 1000 гривень зі знижкою.

Масол Л. М.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів