Видавництво Час майстрів

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

Видавництво «Час майстрів» – для дитячого розвитку  

Метаморфози... Як до них ставиться населення планети? Певно, що неоднозначно. Коли все навкруги й так комфортне, хочеться стабільності. А якщо життя не радує чи хоча б чимось не влаштовує, душа бажає перетворень. Деякі люди без пошуків та змін і року не проживуть, бо так створені природою чи матінкою спадковістю. Зрештою, на цьому ґрунтується прогрес людства!

Видавнича група «Майстер-клас» із 1999 року готувала для вчителів і школярів методичну й довідкову літературу. Посібники серії «2000 вправ та завдань» з математики, української мови й досі допомагають учням в підготовці до ДПА в 4 класі, надихають педагогів на творчі звершення.

Навіть жаль, що вони згодом, мабуть, зникнуть зі шкільного вжитку. Проблема криється в тому, що в силу приватних причин змінився напрямок роботи керівництва організації, а потім – і творчого колективу. А з 2013 року й назва видавництва змінилася.

Сьогодення і плани на майбутнє

Нині харківське й одночасно київське видавництво «Час майстрів» ставить на меті – разом з авторами створювати високохудожню дитячу літературу, з науковим підґрунтям, яка б розвивала й виховувала малюків до рівня вільного пташиного злету в життя, з піснею і бажанням творити добро.

Яскраво ілюстровані книжки виходять українською і російською мовами, торкаються різної тематики. Значне місце в асортименті посідають живопис і просте малювання, у планах – історія, наука та Всесвіт на рівні дитячого сприйняття.

За змістом посібників планується співпраця (корисний відпочинок) малюків та їхніх батьків, що є одним із засобів виховання дітей і дорослих. Друкуються твори відомих українських і зарубіжних (у перекладі) письменників, а також – молодих оригінальних співвітчизників.

Серед інших, тут створені наступні кольорові видання:

 • «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері;
 • «Розмальовка за картинами В. Гога»;
 • «Недомальовані вірші» Г. Фальковича;
 • «Принцеса-кухарка. Малювальна історія» В. Борігард;
 • «Математика. 2000 вправ та завдань»;
 • «Шахи для дітей» І. Романової.

 

Результати творчого пошуку коллективу «Час майстрів»

Одне із завдань редакційної колегії, авторів і працівників організації «Час майстрів» – це здивувати юних читачів незвичайним змістом книжок. А потім уже «зачарувати» їх і «ліпити» за допомогою сюжету творів дитячу свідомість у формі морального ідеалу нинішньої доби, переборюючи вже створені непривітним Інтернетом шаблони бездумної жорстокої поведінки. Водночас – і всебічно розвивати, навчати дитину облаштовувати власне дозвілля цікаво і з користю.

З цією метою асортимент видань, на перший погляд не пов'язаний логічним ланцюжком, ретельно підбирається зі вже існуючих або пропонованих видавництву матеріалів і доповнюється цілеспрямованими зусиллями – пошуком потрібних або потенційно спроможних авторів. У справі здійснення поставлених завдань спостерігаються певні успіхи колективу.

Серія «Дитяча картинна галерея» представляє «Уроки милування» Н. Гендус-Петровської, видання «Великі секрети» – автор Г. Сілівончик та інші.

Розпочато випуск «Дитячого путівника» (є книжечка «Казкове місто Суми» Ганни Коршунової) та «Квест-календаря» – надруковано примірник «Очікування зимових свят», автор – К. Кулик.

Полюбилися покупцям такі книжки видавництва:

 • «Молочний зуб дракона Тишка» Алли Потапової,
 • «Комп і компанія» Анни Коршунової;
 • «Хочу, хочу подарунків!» Олега Симоненка;
 • «Дмитрик у Країні Синіх Троянд» Леоніда Сапожнікова;
 • збірка казок «Їжачок у тумані» Сергія Козлова тощо.

Замовлення на художню дитячу продукцію видавництва «Час майстрів» міста Харкова оформлюйте письмово на сайті (або передавайте в телефонному режимі) у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Оптові й роздрібні покупки надішлемо в посилках чи бандеролях послугами поштового зв'язку за вибором клієнта. Розрахунки провадяться шляхом передплати або післяплати – при отриманні товару.

Знижки від 5 до 30 % у крамниці отримують учителі, постійні та оптові покупці. Товари, замовлені на суму понад 1000 гривень зі знижкою, відправляються за кошти продавця.

Видавництво Час майстрів

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів