Іспанська мова 2 клас

Немає жодного товару в цій категорії.

Іспанська мова для 2 класу – підручник та зошит

Ви шукаєте підручник з іспанської мови для 2 класу Редько В. й робочий зошит до нього? Купити все це в необмеженій кількості можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Про підручник з іспанської мови для 2 класу Редько В.

Дуже якісний і гарний підручник «Іспанська мова. 2 клас» Валерій Редько підготував для всіх бажаючих в провідному видавництві міста Києва – «Генеза».

Дана книга «ESPANOL» рекомендована Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх школах. Вона отримала знак якості й офіційний письмовий дозвіл санітарної комісії на розповсюження. Автор доклав усіх зусиль, щоб зробити підручник зручним, цікавим і навіть привабливим на вигляд. Навчальні теми в ньому подаються з активним використанням малюнків, світлин, табличок і схем, із метою швидкої орієнтації в навчальному матеріалі вживаються умовні позначення й кольорові виділення.

Багато уваги автор приділяє вивченню іспанських букв і звуків, особливостям вимови. Сторінки книги прикрашені сучасними засобами дизайну. Учителеві й учням буде приємно працювати з такою книгою.

 

Зошит з іспанської мови для 2 класу

Редько В. Г. - автор підручника, разом зі своєю постійною колегою Береславською В. І., написав чудовий навчальний посібник у допомогу другокласникам і їхньому вчителеві під назвою «Зошит з іспанської мови. 2 клас».

Робочий зошит з іспанської мови для 2 класу Редько В. був виданий у київській «Генезі», він отримав гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено до використання в навчальному процесі», письмовий дозвіл Державної санітарно-епідеміологічної станції.

Значну частину цього зошита займають якісні прописи іспанських літер, слів, словосполучень і речень: лише за рік навчання школярі мають опанувати іспанську грамоту.

Автори посібника використовують різноманітні види роботи, щоб учні не стомлювалися і краще сприймали новий матеріал. Сторінки – приємно оформлені, чітко надруковані. Школярам буде цікаво й легко писати в такому гарному зошиті з друкованою основою.

Замовити в нас підручник і зошит Редько В. можна онлайн, за вказаною на сайті формою, або за одним із номерів телефонів, позначених на головній сторінці. Ми опрацьовуємо всі замовлення наступного дня, і покупці зможуть отримати свою літературу вже через 2–5 днів.

Вид оплати й доставки обирає покупець. Ми постійно надаємо знижки зареєстрованим на сайті клієнтам, учителям і оптовим замовникам.

Іспанська мова 2 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів