Кобернік С., Коваленко Р.

Товарів у наявності: 24

Показано 1 - 24 з 24

Географія Коберніка С. Г. і Коваленка Р. Р.

Навчальний предмет «Географія» допомагає школярам пізнавати весь далекий і близький навколишній світ, сидячи за партою. Для них усі ці знання будуть необхідними в майбутньому житті: у професіях, які вони оберуть, для загальної обізнаності, для політичної орієнтації чи для організації культурного відпочинку.

 

Про авторів і їхню творчість

З урахуванням усіх перелічених вище аспектів і пропонує свою методику викладання, разом із детально опрацьованою теорію, дружний колектив авторів із двох осіб: Кобернік Сергій Георгійович і Коваленко Роман Романович. Який же багаж знань є за плечима в цих географів?

Кобернік С. Г. – доктор педагогічних наук, заслужений учитель України. Зараз він працює на посадах доцента кафедри теорії і методики навчання природничо-географічних дисциплін та заступника директора Інституту природничо-географічної освіти й екології з наукової роботи Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова міста Києва.

Коваленко Р. Р. – учитель вищої категорії, вчитель-методист, працює вчителем географії спеціалізованої школи № 260 і ліцею «Гранд» міста Києва.

Наукова теорія у поєднанні з практикою викладання дають чудові результати. Вказані вище автори, закохані в географію і впевнені в необмеженій цінності її знань, планують підготувати й видати, разом із кам'янець-подільськими організаціями «Абетка», «Аксіома» й «Сисин О. В.», київськими видавництвами «Грамота» й «Літера ЛТД» та харківським «Оберегом», комплекти навчальних посібників нового покоління для якісного вивчення географії у всіх класах середньої школи. Частина посібників уже вийшла друком.

Крім того, ними вже видані й перевидаються за оновленими програмами чудові навчальні посібники для випускників шкіл і абітурієнтів із підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з географії.

 

Видані підручники та практикум з географії

У процесі втілення нових програм вивчення географії в середній школі з українською мовою навчання виходять друком і підготовлені нові підручники та навчальні посібники київських авторів С. Г. Коберніка та Р. Р. Коваленка. Так, для 6 класу цими авторами було написано:

1) підручник «Загальна географія», видавництво «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський);

2) посібник «Загальна географія. Практикум» + «Зошит для самостійних і контрольних робіт», видавництво «Абетка»;

для 7 класу вже підготовлено:

1) підручник «Географія материків і океанів», видавництво «Абетка»;

2) навчальний посібник «Географія материків і океанів. Практикум», видавництво «Абетка»;

3) «Зошит для вивчення географії. 7 клас», видавництво «Аксіома» міста Кам'янця-Подільського;

для 8 класу вже видано:

1) підручник «Географія. Україна у світі», видавництво «Літера ЛТД»;

2) «Географія. Україна у світі. Практикум», видавництво «Абетка»;

3) «Географія. Україна у світі. Підсумкові контрольні роботи», видавництво «Абетка»;

4) «Фізична географія України в опорних схемах, таблицях і картосхемах. 8 клас»;

для 9 класу навчальні посібники ще готуються до випуску;

для 10 класу є у продажу:

1) підручник «Географія. Рівень стандарту. Академічний рівень» видавництва «Оберіг» міста Харкова;

2) «Географія в опорних схемах і таблицях. 10 клас», ООВ «Сисин О. В.» міста Кам'янця-Подільського.

Крім того, автор Кобернік С. Г. підготував до друку «Методику навчання географії в загальноосвітніх навчальних закладах» і «Природознавство в опорних схемах та схематичних малюнках. 5–6 класи», останнє було видане в ООВ «Сисин О. В.».

Усі підручники Коберніка С. Г. і Коваленка Р. Р. рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх школах з українською мовою навчання, мають знаки якості та санітарні посвідчення.

Книги даних авторів відзначаються гарними обкладинками, яскравим забарвленням сторінок, яке досягається кольоровим фоном та безліччю ілюстрацій: кольорових світлин, малюнків, мап, схем і таблиць.

Програмні теми та розділи подаються в цікавій доступній формі, стислими параграфами з використанням цікавих наукових даних. Методи і види роботи обираються в залежності від нагальної потреби конкретного матеріалу.

Зошити й навчальні посібники цих авторів схвалені МОНУ й медичною комісією для використання в навчальному процесі. Вони також привабливі на вигляд, чим будуть заохочувати школярів до навчання й опанування програми.

 

Посібники до ЗНО з географії

Для якісної підготовки до ЗНО С. Г. Кобернік і Р. Р. Коваленко написали такі посібники з великим обсягом знань і всебічним охопленням запитів:

  • «Географія. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО і ДПА», обсяг посібника – 642 сторінки;
  • «ЗНО. Географія. Збірник тестових завдань», об'єм – 216 сторінок;
  • «Географія. Довідник для абітурієнтів та школярів», надруковано у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва;
  • «Практичний довідник. Географія», автор – С. Кобернік.

 

Краще купити підручники з географії та практикум Коберніка, Коваленка тут!

Купити підручники «Географія» і зошити-практикуми з географії для 6–10 класів авторів Коберніка С. Г. й Коваленка Р. Р., а також навчальні посібники цих авторів із географії для ЗНО та інші ви можете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

З метою самоперевірки пропонуємо придбати на нашому сайті готові домашні завдання (розв'язання всіх завдань підручників і практикумів із географії), які ви побачите на окремій сторінці під назвою «ГДЗ».

Заявки на всі види літератури приймаються онлайн і за телефонами, вказаними на головній сторінці сайта, розглядаються наступного дня після отримання запиту. Товари ми надсилаємо всіма сучасними видами доставки, за вибором замовника, до будь-якого населеного пункту України. Посилки надходять до адресата через 4–7 днів. Знижки в нас отримують учителі, постійні та оптові покупці.

Чекаємо на ваші повідомлення!

Кобернік С., Коваленко Р.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів