Підготовка до ДПА 2024 (збірники)

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Про збірники завдань до ДПА в 2024 році

Купити збірники ДПА 2024 за цінами видавництв і навчальні посібники для підготовки до державної підсумкової атестації або до підсумкових контрольних робіт (ПКР) для будь-якого класу в необхідній кількості можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL. Також тут придбавають посібники для проведення підсумкових атестацій у 4, 9 та 11 класах із наступних предметів: української мови, літературного читання, математики, географії, біології, англійської, історії України…

В Україні лідерами випуску навчальної літератури із завданнями до ДПА 2024 (або підсумкових контрольних робіт – у початкових класах) є видавництва Києва «Освіта», «Генеза», «Літера ЛТД», «Грамота», міста Тернополя – «Підручники і посібники» й харківські видавництва «Ранок» та «Гімназія».

Для початкових класів деякі видавництва розміщують три предмети в одному зошиті; друкуються також збірники для російських шкіл із п'ятьома предметами (додаються російська мова й літературне читання). Завдання предметів 9 та 11 класів розміщуються в окремих посібниках.

Література для проведення атестацій повинна мати грифи Міністерства освіти і науки України. Школа здатна самостійно готувати атестаційний матеріал, але слід офіційно завіряти його й тиражувати на всіх учнів.

Дана література має відповідати таким вимогам: чіткий друк, наявність необхідних малюнків, креслень, достатня кількість варіантів.

 

Проведення ДПА у 4 класі

Для паралелі 4-х класів державна підсумкова атестація – це перші іспити в житті. Щоб не травмувати дітей, їх називають «Підсумкові контрольні роботи». ДПА (ПКР) проводиться у травні поточного року, з чітким офіційним визначенням наперед дат проведення кожного навчального предмета.

До складання атестації тут визначені українська мова, літературне читання й математика. У школах із російською мовою навчання дозволяється додавати російське літературне читання й російську мову, а математика складається мовою навчання.

Зошити ДПА 4 клас 2023 в повному асортименті ви знайдете на нашому сайті.

 

Особливості проведення атестації в 9-х класах

Учні 9 класу є випускниками середньої шкільної ланки. Значна частина дев'ятикласників, справді, закінчує заняття й обирає технікуми, коледжі чи ПТУ для подальшої освіти.

Минулого року дев'ятикласники складали ДПА з трьох предметів: української мови, математики (з двох частин) і предмета за вибором навчального закладу. Але кількість іспитів та останні з них можуть змінюватися. Вибір екзаменаційних дисциплін залишається за адміністрацією школи. Завдання для дев'ятикласників друкуються з усіх навчальних предметів.

Час складання даних іспитів у 9-х класах – це місяць червень, після закінчення занять.

Вірогідно, і для дев'ятикласників також будуть друкувати завдання, максимально наближені до формату ЗНО, щоб готувати їх до майбутніх іспитів і відповідати державним стандартам.

Збірники ДПА 2024 для 9 класу на нашому сайті завжди в наявності.

 

Форма проведення ДПА в 11 класі

Випускники 11-х класів мають брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО 2024) не при своїй школі, а результати іспитів зараховуються як складання ДПА в рідному закладі.

При школі державну підсумкову атестацію складають лише учні, які з поважних причин не пройшли ЗНО.

До обов'язкового складання останнім часом були визначені українська мова та література як один іспит, математика або історія України – за вибором випускників – та іноземна мова. Проте іноземні мови надалі поки що не входитимуть до підсумкових атестацій як обов'язкові.

І один предмет одинадцятикласники обирають у залежності від спрямованості ВНЗ, до якого планують піти навчатися.

Відомі автори та видавництва підготували книги для підготовки до ЗНО 2024.

Отже, шкільні іспити учні здають іще до закінчення навчання у школі. А вже потім на них чекають Останній дзвоник, випускний вечір і отримання атестатів. Зате їм можна спокійно святкувати, знаючи, що вже склали навіть вступні іспити!

 

Купити збірники до ДПА 2024 - краще оптом

Для підготовки до навчальних предметів 4-х, 9-х, 11-х класів, охоплених атестаціями, обов'язково друкуються посібники ДПА різними видавництвами. Готуватися до іспитів є можливість за:

1) спеціальними зошитами для підготовки;

2) минулорічними офіційними завданнями;

3) власними підручниками й конспектами;

4) книгами для підготовки до ЗНО.

Нові навчальні посібники починають видаватися взимку кожного року. Старі посібники можна купити й раніше, поки їх не зняли з продажу.

Уся література для ДПА 2024 на вибір є в інтернет-магазині BOOK4SCHOOL. Замовляється вона оптом у будь-якій кількості, з гарними знижками. Ви можете одразу замовити посібники для підготовки та проведення, тоді у вас будуть більші пільги. Купуються зошити й індивідуально, але в такому разі знижки отримають лише вчителі та постійні покупці.

Якщо література замовляється на суму понад 2500 грн, ми доставляємо її безкоштовно за будь-якою адресою.

Тут ви знайдете всі популярні примірники відмінної якості, схвалені МОНУ (де це необхідно), а також отримаєте кваліфіковану консультацію з підбору літератури. Ми готові до співпраці!

Підготовка до ДПА 2024 (збірники)

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів