Підручники та робочі зошити 9 клас

Товарів у наявності: 51

Показано 1 - 24 з 51

Фільтрувати за:

Підручники та друкованні робочі зошити для 9 класу

За вигідними умовами на оптові замовлення купити підручники для 9 класу, збірники задач, хрестоматії, робочі зошити чи посібники з ДПА для 9 класу школи з українською мовою навчання оптом і в роздріб ви зможете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Про підручники для 9 класу

Цього року черга на отримання підручників за новими програмами дійшла й до дев'ятикласників. Тепер уже для них оголошений Всеукраїнський конкурс визначає авторів-переможців, яким дозволяється друкувати свої творчі шедеври для всіх школярів країни.

Сучасні поліграфічні можливості й дива дизайну врешті-решт створять такі підручники для 9 класу, які зацікавлять юнацтво настільки, що ті забудуть про всі інші інтереси на користь навчання.

Учнів 9 класу чекають підручники з кількох нових для них предметів: «Основи права», «Технології» та «Художня культура». Усі ці знання будуть доречними в майбутньому житті й у роботі.

 До підручників для 9 класів із зарубіжної та української літератур слід додати «Хрестоматії», бо твори в них вивчаються все більші за обсягом. А до «Німецької мови», «Французької мови», «ENGLISH», «Геометрії», «Алгебри» друкуються підручники з поглибленим вивченням предметів. До двох останніх книжок та «Фізики» з «Хімією» укладаються «Збірники задач», без яких немає чим закріпити вивчене.

Нові підручники також будуть з інформатики, основ здоров'я, української (зі «Збірником диктантів») та російської мов, із двох історій, біології та географії.

На наших полицях ви зустрінете всі посібники з грифами Міністерства освіти і науки, зі знаками якості й позитивними приписами санітарної комісії.

 

Замовити робочі зошити для 9 класу краще оптом

Оскільки учні 9 класу в кінці року мають скласти державну підсумкову атестацію, то всі необхідні їм зошити можна розділити на 2 групи:

1) зошити для поточного навчання:

а) «Робочі зошити 9 клас» широкого вжитку;

б) «Зошити для лабораторних і практичних робіт»;

в) «Комплексні зошити для тематичного контролю знань»;

2) зошити-книжки для ДПА:

а) зошити для підготовки до державної підсумкової атестації з основних предметів;

б) збірники тестових завдань для складання ДПА;

в) посібники минулого року видання, що купуються для підготовки до іспитів зі всіх необхідних предметів.

Лідерами випуску зошитів різного призначення для дев'ятикласників є такі видавництва: «Підручники і посібники» міста Тернополя, «Ранок» міста Харкова, «Генеза» й «Освіта» міста Києва. Ви маєте можливість купити робочі зошити для 9 класу за цінами представлених видавництв.

 

Як забезпечити себе навчальними посібниками 

Шановні покупці, ми старанно слідкуємо за новими надходженнями літератури й виписуємо новинки для наших клієнтів. Частіше відвідуйте нас за електронною адресою  book4school.com.ua  і шукайте все, що вас цікавить!

До ваших послуг – наші окремі теки «Підручники для 9 класу», «Зошити для 9 класу», «ДПА», «Навчальні посібники», «ГДЗ» (готові домашні завдання), в яких ви знайдете багато корисного для себе.

Наші онлайн-консультанти дадуть відповіді на всі ваші запитання стосовно забезпечення навчальною літературою і приймуть від вас замовлення за одним із номерів телефонів на сайті.

Оптові замовники отримують у нас чудові знижки й можливу безоплатну доставку Київ, Харків, Дніпро, Одеса та за будь-якою адресою. Вчителі й постійні покупці завжди мають гарні знижки для оплати покупки.

Підручники та робочі зошити 9 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів