Відповіді ДПА 4, 9 клас

Товарів у наявності: 32

Показано 1 - 24 з 32

Відповіді до збірників ДПА 2024

Недорого купити відповіді до збірників для підготовки й проведення ДПА для 4 і 9 класів оптом чи в роздріб ви зможете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Призначеня відповідей (розв’язань) до ДПА 2024

Учні 4-х класів, їхні вчителі й батьки прагнуть на належному рівні підготуватися до складання ДПА в 4 класі, яку б назву вона не носила. Усіх учасників даного процесу турбують результати проведення іспитів.

Повторення матеріалу навчальних предметів за купленими спеціальними посібниками проходить легко й успішно. Але цей процес буде ще зручнішим у випадку, коли дорослі або дев'ятикласники матимуть у користуванні готові відповіді до всіх завдань тестових зошитів. Зручність полягає у швидкому контролі результатів повторювальної діяльності й у роботі над допущеними помилками. Такі видання нині є в широкому продажу, і їхнє виготовлення викликане потребою користувачів.

У випадку з учнями 4 класу контролюють роботу батьки чи вчителі, якщо закріплення проходить у школі. Дев'ятикласники здатні здійснювати самоконтроль своїх рішень, бо вони вже більш свідомо підходять до навчання.

 

Відповіді для 4 класу

У поточному році до всіх виданих зошитів із підготовки до ДПА та для її проведення в паралелі 4-х класів ті самі видавництва підготували додаткові збірники з відповідями. Їх можна придбавати окремо або разом із основною літературою, вказуючи необхідні відомості.

Оскільки є збірники завдань для трьох предметів, то й відповіді друкуються аналогічно. На даний момент пропонуються наступні посібники:

  • «Відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт. 4 клас» видавництва «Генеза» міста Києва;
  • «Відповіді до контрольних робіт» («Освіта» того самого міста).

Видавництво Тернополя «Підручники і посібники» пропонує цілу серію таких примірників:

  • «Помічничок для підготовки. 4 клас»;
  • «Відповіді до контрольних робіт»;
  • «Відповіді до орієнтовних контрольних робіт».

 

Відповіді до збірників ДПА для 9-х класів

Для випускників 9 класу завдання до всіх предметів, призначених до складання тестових іспитів, виготовляються в окремих примірниках. Одні видавництва, з допомогою авторів, друкують тести на всі навчальні дисципліни, інші – вибірково, у залежності від творчих здібностей співпрацівників. Відповіді до завдань розміщуються окремо й комплексно: за видавцями чи навчальними предметами. Пропонуємо до розгляду такі зразки видань:

  • «Відповіді до збірника завдань ДПА 9 клас» видавництва «Освіта»;
  • «Відповіді до атестаційних письмових робіт. Математика» – харківська «Гімназія».

У тернопільського видавництва «Підручники й посібники» є наступні збірники з багатьох предметів:

  • «Англійська мова. Відповіді. 9 клас»;
  • «Математика. Розв'язки + чернетки».

Замовити допоміжну літературу для підготовки до державної підсумкової атестації для паралелі 4 і 9 класів можна в необмеженій кількості на нашому сайті.

Заявки приймаються за телефоном і онлайн за всіма адресами України. Знижки надаються зареєстрованим, оптовим покупцям і вчителям.

За наш кошт доставляються товари на суму 2500 гривень.

Відповіді ДПА 4, 9 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів