Ломаковська Г. В., Проценко Г. О., Ривкінд Й. Я.

Товарів у наявності: 23

Показано 1 - 23 з 23

Інформатика Ломаковської, Проценко, Ривкінда

Підручники «Сходинки до інформатики» та «Інформатика» для 2–4 класів авторів Ломаковської Г. В., Проценко Г. О. та ін., видавництва «Освіта» надають учням початкових класів усі необхідні знання з основ інформатики.

«Робочий зошит» до вказаних підручників з інформатики для 2, 3, 4 класів групи авторів Ломаковської Г. В. та інших є чудовим універсальним засобом для закріплення й перевірки знань учнів молодшої школи.

Методичний посібник «Уроки інформатики у ... класі. Вчителю початкових класів» видавництва «Освіта» є надійним помічником викладача інформатики, засобом економії часу й підвищення рівня навчання.

 

Про авторів підручників «Сходинки до інформатики»

У багатьох виданих підручників – не один, а кілька авторів. З одного боку, колективом писати будь-що складніше, бо це обов'язково передбачає, хоча й робочі, але все ж таки суперечності. Із другого боку, такі підручники можна й не перевіряти, бо до їхнього укладання вже доклали свої різнорідні зусилля і прагнення кілька мудрих і розважливих осіб.

Підручники «Сходинки до інформатики» для 2 й 3 класів та «Інформатика. 4 клас» у видавництві «Освіта» міста Києва підготовлені до друку постійною групою авторів Г. В. Ломаковською, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкіндом і Ф. М. Рівкінд (у наступних виданнях 3-й і 4-й автори іноді чергуються). Який же рівень компетентності мають усі ці вчителі?

Ломаковська Ганна Віталіївна – вчитель-методист, заслужений працівник освіти, автор і активний учасник кількох проектів з інформатики. Вона працює директором Ліцею інформаційних технологій № 79 міста Києва.

Проценко Галина Олександрівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, кандидат педагогічних наук. Вона працює в Печерській гімназії № 75 міста Києва.

Ривкінд Йосип Якович з особливими відзнаками закінчив школу та Київський державний педагогічний інститут за фахом «математика і програмування». Почав працювати вчителем, і нині він відмінник освіти України, заслужений учитель, має почесні відзнаки «Василь Сухомлинський» і «Знак Пошани».

Рівкінд Фаїна Михайлівна – учитель початкових класів Київської школи № 38 імені В. Молчанова, співавтор усіх підручників із математики для початкових класів.

 

Робочі зошити з інформатики Ломаковської Г.

Підручники з інформатики даного творчого колективу без проблем отримали грифи Міністерства освіти і науки України, знаки якості та дозволи санітарної комісії на їхнє використання у школах з українською мовою навчанння.

Матеріал у них подається в доступній ігровій формі, з використанням безлічі схем, таблиць та цікавих малюнків. Вони навчають дітей творчо мислити, вивчати вже створенне і прагнути до винайдення нового.

На основі підручників авторами Ломаковською Г. В., Проценко Г. О. і Ривкіндом Й. Я. були написані в якості практичного продовження розпочатої лінії навчання «Робочі зошити. Сходинки до інформатики» для 2, 3 класів та «Інформатика. Робочий зошит. 4 клас». Вони видані також у київській «Освіті».

Дані навчальні посібники мають комплексне призначення: як зошити для закріплення вивченого і як засіб для перевірки знань учнів. Вказані робочі зошити надруковані на якісному білому папері, яскраво оформлені, містять різноманітні види роботи, розвивають інтерес школярів до вивчення інформатики. Вони схвалені МОНУ для використання в навчальному процесі, отримали дозвіл державного санітарного контролю на вживання їх у навчальному процесі.

До навчально-методичних комплектів авторів Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко та Й. Я. Ривкінда входять також посібники «Уроки інформатики у ... класі. Вчителю початкових класів», написані ними для вчителів 2, 3, 4 класу. Вони пропонують зручне календарне планування, плани-конспекти уроків, дидактичні ігри та методичні поради.

Підручники вказаної творчої групи вчителів користуються великим попитом, за ними вже написано багато навчально-методичних посібників різними авторами й видавництвами.

 

Де краще купити підручники з інформатики Ломаковської Г. й зошити до них

Купити підручник «Сходинки до інформатики» для 2, 3 класу й «Інформатика. 4 клас» авторів Ломаковської Г. В., Проценко Г. О., Ривкінда Й. Я., Рівкінд Ф. М., «Робочі зошити» до вказаних підручників тих самих авторів, видавництва «Освіта» міста Харкова й методичні посібники для вчителів початкових класів «Уроки інформатики» ви можете оптом і в роздріб у нашому інтернет-магазині навчальної літератури за даною електронною адресою: book4school.com.ua або за одним із номерів телефонів на сайті.

Із метою самоконтролю або для контролю батьків за виконанням дитиною вправ, ми можемо запропонувати вам розв'язки до всіх завдань підручників з інформатики цих та інших авторів, які надруковані у спеціальних збірниках і містяться в теці «ГДЗ» на головній сторінці.

Ми приймаємо замовлення на шкільну навчальну літературу з усіх областей України, надсилаємо протягом 2–7 днів до адресата у зручний для нього спосіб доставки.

Найбільші знижки в нас отримують оптові покупці, а п'ятивідсоткові – вчителі та наші постійні покупці. Товари на особливо великі суми ми відправляємо безкоштовно за будь-якою адресою України.

Гарних вам покупок!

Ломаковська Г. В., Проценко Г. О., Ривкінд Й. Я.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів