Видавництво Весна

Товарів у наявності: 54

Показано 1 - 24 з 54

Навчальна література видавництва «Весна» (Харків)

Харківський видавничий дім «Весна» випускає навчально-методичну літературу на українській і російській мові з 2006 року, також активно займається книгорозповсюдженням. Продукція для школи видається виключно з грифами Міністерства освіти й науки України.

Адміністрація видавництва вивчає попит на книжки і зошити для учнів шести- сімнадцятирічного віку й надає споживачам бажані поліграфічні товари, виготовлені з урахуванням наукових та естетичних потреб.

«Весна» та її серійні видання для школярів

У процесі виробництва навчальних посібників для дітей і юнацтва звертається увага на суто поурочну літературу й видання для додаткового розвитку та організації культурного дозвілля. При цьому автори прагнуть гармонійно поєднати потреби підростаючих українців і їхніх наставників.

Для молодшої та базової школи підготовлені цікаві серії ілюстрованих книжок про свята в різних країнах, тварин і природу нашої планети, про космос.

Колективом опрацьовуються добре ілюстровані комплекти видань на теми:

 • «Абетка образотворчого мистецтва. Творча майстерня. Малюємо...» – для роботи в поширених техніках;
 • «Абетка юного споживача» за курсом «Основи споживчих знань» «Навчально-методичні посібники» та «Робочі зошити» з розподілом по класах;
 • варіативний предмет «Логіка. Навчально-методичний посібник» авторів О. Буковської та Д. Васильєвої, окремо 5–7 класи;
 • зошити-книжки «Літні канікули. Відпочивай і пізнавай» для 1–4 класів;
 • набір типових словників для початкових і середніх класів.

Організацією «Весна» успішно видано ряд «Хрестоматій» для молодшої школи під назвами: «Чарівне віконце», «Позакласне читання», «Чарівна читалочка», «Почитаймо разом».

Також для цих паралелей опрацьовані комплексні посібники за програмними дисциплінами зі спільними заголовками «Помічничок-рятівничок. (Назва предмета)» та «Схеми і таблиці. (Назва предмета)», останній комплект видається й для 5–11 класів. І навпаки, за паралелями, згруповані видання «Тематичне оцінювання. Сходинками знань» для 2–4 класів – з тестами на 5 предметів.

На допомогу вчителям і учням молодшої школи різними авторами укладено «Робочі зошити» з основ здоров'я та природознавства, а також посібники для тематичного оцінювання «Тестові завдання з (назва дисципліни)», що підходять до будь-якого підручника 2–4 класу.

Для викладачів і школярів 5–11 класів (або ж 7–10, у залежності від програми вивчення предмета в школі) авторами цього видавничого дому написані наступні популярні серії:

 • «Хрестоматія. Зарубіжна література + Тестові завдання»;
 • «Українська література. Хрестоматія»;  
 • «Хрестоматія. Література. Інтегрований курс» – для користувачів російськомовної школи;
 • серія «Тест-контроль» зі всіх навчальних дисциплін, за паралелями;
 • «Опорні конспекти» з аналогічним охопленням реципієнтів;
 • «Зошити для практичних робіт і досліджень» – із географії та фізики, для 7–10 класів і будь-яких першоджерел;
 • «Зошити для практичних робіт, лабораторних досліджень, дослідницького практикуму, міні-проектів» – із біології та хімії, з таким же всебічним охопленням покупців.

 

Посібники ДПА та ЗНО для випускників

Колектив видавництва потурбувався й про випускників початкової та старшої освітньої ланки. Частина вже названих вище видань служить для тестової (а також текстової чи табличної) підготовки учнів 4-их, 9-их та 11-их класів до складання державних атестацій чи зовнішнього оцінювання (ЗНО).

Зі спеціальних підготовлені посібники для підготовки до ДПА в 4 класі, слід назвати такі:

 • «ДПА. Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт. 4 клас. 2019», з математики – Клавдії Мещерякової, з української мови й літературного читання – Олени Ємельяненко та Маргарити Співак;
 • «Відповіді для вчителів до посібників із підготовки до ДПА. 4 клас».

Для випускників:

 • «ЗНО. Збірник тестових завдань» із базових дисциплін загальноосвітніх навчальних закладів;
 • серійне видання «Крок до ВНЗ. Комплексний довідник. (Назва предмета)».

В інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» приймаються особисті й оптові замовлення на посібники та зошити для вчителів, учнів і абітурієнтів видавництва «Весна» міста Харкова. Знижки надаються пільговому контингенту. Безкоштовно доставляється товар, замовлений на суму понад 1000 гривень зі знижкою.

Видавництво Весна

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів