Алгебра 9 клас

Товарів у наявності: 22

Показано 1 - 22 з 22

Зошити та підручники з алгебри для 9 класу 

Зробити правильний вибір та за видавничими цінами зі знижками купити підручник з алгебри для 9 класу, збірник задач і тестовий зошит для учнів школи з українською мовою навчання у будь-якій кількості допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Видані підручники з алгебри для 9 класу

За новою програмою з алгебри для учнів і вчителів 9-х класів підготовлено 7 підручників переважно знайомих авторів. Вони вийшли друком у київських, харківських і тернопільському видавництвах. Їхні автори –

  • Г. Бевз, В. Бевз і видавництво «Освіта» міста Києва;
  • Н. Тарасенкова, І. Богатирьова, О. Коломієць, З. Сердюк і «Оріон» того ж міста;
  • О. Істер і видавництво «Генеза»;
  • В. Кравчук, М. Підручна, Г. Янченко й «Підручники та посібники» міста Тернополя;
  • Н. Прокопенко, Ю Захарійченко, О. Кінащук і харківське видавництво «Ранок»;
  • А. Мерзляк, Б. Полонський, М. Якір і «Гімназія» цього ж міста:

1) підручник для звичайних класів;

2) підручник для класів із поглибленим вивченням математики.

Названі книжки перемогли у Всеукраїнському конкурсі, отримали знаки якості й рекомендації Міністерства освіти і науки України на їхнє використання в якості першоджерел. Підручники оформлені у відповідності до навчальних вимог і потреб віку користувачів. У них зустрічаються кольорові вставки, умовні позначення та деякі креслення.

Вивчення нових розділів проходить у доступній формі, на достатньому науковому рівні. Матеріал закріплюється шляхом розв'язання задач, виразів і рівнянь. Також розміщуються тестові завдання.

В нашому інтернет-магазині найбільшим попитом користується підручник з алгебри для 9 класу Мерзляк О., Полонський В., Якір М. (Гімназія).

 

Посібники та зошити з алгебри для 9 класу

Отримали дев'ятикласники й низку зручних навчальних посібників. Для надійного опанування алгебри й перевірки знань учнів протягом року підготовлені наступні видання різного характеру:

Крім цього, пропонуються комплексні навчальні посібники для алгебри й геометрії в одному примірнику:

  • «Зошит для поточного і тематичного оцінювання» Буковської О. І. та київської «Освіти»;
  • «Тест-контроль» О. Роганіна й видавництва «Весна» міста Харкова.

Усі названі робочі зошити з алгебри для 9 класу й посібники схвалені Міносвіти України до використання на уроках, перевірені санітарним контролем на предмет якості використаних паперу та фарб. Видання гарно виглядають і надаватимуть відчутну допомогу школярам та вчителям при проведенні уроків закріплення й перевірки знань.

Заявки приймаються щодня за телефоном чи онлайн на всі українські адреси. Посилки відправляються обраним покупцем видом доставки. Форму оплати також визначає замовник. 

Знижки в нашому інтернет-магазині завжди отримують учителі, зареєстровані клієнти й оптові покупці. Товари на суму 1000 гривень надсилаються адресату за рахунок продавця.

Алгебра 9 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів