Я досліджую світ 1 клас НУШ

Товарів у наявності: 78

Показано 1 - 24 з 78

НУШ Я досліджую світ у 1 класі

Навчальний проект «Нова українська школа» (НУШ) стартує в 2018–2019 навчальному році за двома запропонованими програмами, створеними під науковим керівництвом Олександри Савченко та Романа Шияна. Розбіжності змісту криються переважно в рівні інтеграції освітніх галузей до навчальних предметів, але між ними й багато спільного. Крім того, вводиться новий інтегрований предмет "Я досліджую світ. 1 клас"

Зміст роботи в початкових класах, у залежності від вибраної програми розвитку, розподіляється на два цикли. Перший цикл – 1-й та 2-й поєднані в результатах навчання чи розрізнені класи, і другий цикл – 3-4 класи, з написанням у кінці державної підсумкової атестації.

По закінченні 9-го класу школярі також складатимуть тестові іспити, зміст яких наближатиметься до ЗНО за пройденим матеріалом. Далі учні віддадуть перевагу (якщо вчителі не заперечуватимуть – за результатами навчання) академічній освіті в гімназіях: 10–12 класи або здобуватимуть профорієнтовану освіту в коледжах, ліцеях чи училищах. Вступ до вишів демократично визначатиметься за балами зовнішнього незалежного оцінювання.

Учителі 1-х класів, колективам яких тепер доведеться навчатися 12 років, вибирають один зі шляхів розвитку, коригуючи обрану програму на власний розсуд і спираючись на особливості місцеположення школи та умов існування учнів. Підручники для опанування знань також підбираються педагогами з виготовлених українськими видавництвами й перевірених МОНУ.

Розвиток нової школи, особливо з першого класу, матеріально підтримується державою. Надаються безкоштовні підручники, меблі й обладнання для кабінетів, шкільні автобуси для проїзду до віддалених базових шкіл у сільській місцевості, підвищується заробітна плата вчителів.

Новий інтегрований курс: особливості

У новій українській школі діти починають досліджувати навколишній світ із 1 класу, причому в широкому розумінні. Це стосуватиметься природничих наук і технологій, соціальної та громадянської компетентності, екологічної грамотності та здорового способу життя. Так і слід робити: уже зараз, у шестирічному віці, готуватися до майбутнього!

Освічена людина в даних висловах знайде між рядками предметів сім, а то й вісім, які раніше викладалися в школі окремо. І дійсно, все в нашому примітивному існуванні чи щасливому, повноцінному житті взаємопов'язане. Людина будує свій шлях по цеглинках, починаючи ще з дошкільного віку.

А школа і цей віковий період розвитку є основними в духовному становленні, в набутті належних знань і умінь. Учителі лише допомагають школярам у максимальному отриманні комплексу освіченості. Головний результат залежить від наполегливості кожного учня, всебічно підтриманого батьками.

З інтегрованого курсу «Я досліджую світ» першокласники візьмуть доступні їм за віком знання й уміння спілкування в дитячому колективі, ставлення до природи й довкілля, власного здоров'я та харчування.

Із того, що вивчалося за попередніми програмами, педагогічні науковці вибрали важливе й корисне, доповнивши його новими вимогами часу та суспільного розвитку. Першокласники говоритимуть не про високі й незрозумілі матерії, а про конкретні випадки й обставини, що стосуються конкретно взятої особистості.

Мова спілкування – наближена до рівня розвитку школярів. Це – використання наочності, казки й казкові герої, ігрові моменти, елементи довірливої бесіди та дружніх стосунків. Як поведеться з 1 класу, так продовжиться й далі.

Підручники «Я досліджую світ 1 клас»: автори, видавництва, тиражі

Протягом травня 2018 року українські освітяни вибирали першоджерела для опанування в 1 класі нового інтегрованого предмета «Я досліджую світ. 1 клас». Мова йшлася, звичайно, про підручники, яким надано грифи Міністерства освіти й науки та санітарні паспорти державної комісії.

На той час пропонувалося розглянути 14 електронних книжок у двох частинах і замовити на клас один комплект, якому найбільше довіряють. Кількість замовлень складалася по областях і передавалася через Київ до місця друку. Учителі сподіваються, що отримають у вересні жадані нові підручники.

За загальними підрахунками, видавництво «Ранок» міста Харкова підготувало аж 3 чудові книжки для першокласників, додаючи до них безкоштовні методичні посібники. Зазначаємо авторів:

 • Н. М. Бібік і Г. П. Бондарчук;
 • О. І. Большакова та М. С. Пристінська;
 • О. В. Тагліна й Г. Ж. Іванова.

Видавництво «Освіта» міста Києва створило 2 підручники:

 • авторів О. В. Коршунової та Н. І. Гущиної;
 • М. С. Вашуленка, В. Г. Бевз, Т. П. Єресько й О. Г. Трофімової.

Якщо підбити підсумки за містами, то в Києві готується до друку 8 першоджерел, у Харкові – 4, а в Тернополі – 2 підручники.

Звернемо тепер увагу на розподіл місць книжок, видавництв і авторів за кількістю державних замовлень по областях України.

 • 1 місце, з накладом 118467 підручників, отримали київські автори Гільберг Т. Г., Тарнавська С. С., Гнатюк О. В. та Павич Н. М. із видавництвом «Генеза»;
 • 2 місце, з тиражем 110194 екземпляри, – у названих вище харківських видавців Н. Бібік, Г. Бондарчук і «Ранок»;
 • на 3 місці з кількістю 58190 підручників опинилися також указані автори цього ж видавництва І. Большакова й М. Пристінська;
 • на 4 місці, з замовленими 55650 екземплярами, – видавництво «Оріон» міста Києва й автори І. В. Грущинська, З. М. Хитра, І. І. Дробязко;
 • 5 місце, з накладом 51194 примірники, – в авторів О. В. Волощенко, О. П. Козак, Г. С. Остапенко та київського видавництва «Світич»;
 • на 6 місці, з тиражем 19825 екземплярів, знову автори видавництва «Ранок» О. В. Тагліна й Г. Ж. Іванова.

Харків'яни та вчителі цієї ж і Дніпропетровської областей замовляли у великій кількості ті ж «призові» підручники, хіба що в інших відношеннях. 

Надаємо список не вказаних раніше першоджерел, за якими також є замовлення, в наближених до місця друку областях:

 • автор М. В. Беденко, видавництво «Фоліо» міста Харкова;
 • Н. Будна, Т. Гладюк, С. Забродська, Н. Шост і «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя;
 • І. І. Жаркова, Л. А. Мечник та «Підручники і посібники» того ж міста;
 • Т. Воронцова, В. Пономаренко, О. Хомич, І. Гарбузюк, Н. Андрук, К. Василенко й київське видавництво «Алатон»;
 • І. В. Андрусенко, Н. В. Котелянець, О. В. Агєєва та «Грамота» міста Києва;
 • О. Іщенко, О. Ващенко, Л. Романенко, О. Кліщ і «Літера» цього ж міста.

В нашому інтернет-магазині представлений повний асортимент продукції. Купити підручники "Я досліджую світ. 1 клас НУШ" авторів Гільберг, Бібік, Большакова, Тагліна пропонуємо за ціною видавництв.

Купити робочі зошити для 1 класу НУШ за предметом краще оптом 

Оскільки нова навчальна дисципліна для 1 класу «Я досліджую світ» об'єднала кілька предметів, то розділів у ній буде багато. Один маленький зошит, що допускається Міністерством освіти в початковій школі, не вмістить необхідний матеріал. Тому відомості подаватимуться в загальному виданні, розділеному на окремі примірники, або в посібниках зі специфічними назвами колишніх уроків.

Перші видані зошити й наочні посібники вказують на обидва зазначені вище шляхи вирішення цієї проблеми. Ознайомтеся з їхніми назвами, а решту побачимо пізніше, коли вони вийдуть друком.

 • «Навчальний зошит у 4 частинах», 1 частина + безкоштовний методичний посібник «До вчителя» об'єднаної групи авторів: Надія Бібік, Інна Большакова, Марина Пристінська – до їх підручників харківського видавництва «Ранок».
 • «Дивосвіт. Навчальний зошит + Календарно-тематичне планування», у 4 частинах, частини 1-ша і 2-га, авторів О. Тагліної, Г. Іванової  – до свого підручника, того ж виробника.
 • «Природознавство. Дидактичні картки + наклейки» до будь-якого підручника групи авторів Н. Будної та інших, тернопільського видавництва «Навчальна книга – Богдан».
 • «Основи здоров'я» – не залежні від першоджерела плакати Наталії Будної та Ірини Чорненької, цього ж видавця.
 • «Я досліджую світ. Робочий зошит» у 4 частинах автора І. Д. Беха, до підручника київської організації «Алатон».
 • Зошит із такою ж назвою – у 4 частинах – автора Тетяни Гільберг, до книжки видавництва «Генеза» цього ж міста.
 • «Я пізнаю світ. Технологічна складова. Робочий зошит» Бровченко А. В., цього ж видавництва.
 • «Робочий зошит», частини 1 і 2, до підручника Н. Бібік, видавництва «Оріон» міста Києва.
 • «Таблиці» до всього предмета того ж виробника, але автора Т. Гільберг.
 • «Я досліджую світ. 1-2 класи. Атлас + контурні карти» – цих же виробників й авторів.
 • «Робочий зошит», 1-ша і 2-га частини, авторів Ірини Грущинської та ін., до підручника видавництва «Оріон».

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» приймає оптові й роздрібні замовлення в телефонному режимі та онлайн на підручники і навчальні посібники для вивчення інтегрованого курсу в 1 класі.

Посилки за українськими адресами доставляються поштою або кур'єром протягом 2–4 діб від моменту реєстрації замовлення. Якість обслуговування й доставки посібників гарантуємо!

Учителі та зареєстровані на сайті клієнти отримують тут знижки при оплаті товару в п'ятипроцентному розмірі. Оптові покупці матимуть знижки від 10 до 30 % і доставку замовленої літератури вартістю від 1000 гривень за кошти продавця.

Я досліджую світ 1 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів