Мистецтво 4 клас

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Мистецтво для 4 класу – підручники та зошити

Дешево купити підручник із мистецтва та робочий зошит для учнів 4 класу школи з українською мовою навчання ви можете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL у необхідній кількості.

 

Підручник  мистецтво 4 клас  Масол Л.

Група авторів Масол Л. М., Гайдамака О. В., Очеретяна Н. В. та Колотило О. М. спільними зусиллями написали свій підручник «Мистецтво. 4 клас» у провідному київському видавництві «Генеза».

Дана книга поглиблює і розширює теми минулих років про жанри музичного й образотворчого мистецтв. Вона стверджує думку про їхній тісний взаємозв'язок і вплив на людину.

Школярі вивчають досить серйозні поняття, підкріплюючи здобуті знання практичними завданнями. Пояснення супроводжується ілюстраціями, це – портрети, репродукції картин, кольорові світлини малюнків, виробів, будівель і пам'ятників. І через це книга стає «веселою» та різнобарвною.

Підручник мистецтво 4 клас Масол Л. має знак якості, гриф Міністерства освіти «Рекомендовано для використання в загальноосвітніх школах».

 

Зошит з мистецтва для 4 класу

Усі автори підручника взяли участь у підготовці чудового робочого зошита з мистецтва для 4 класу для паралелі четвертих класів. У видавництві «Генеза» його надрукували великим накладом.

Даний посібник був схвалений МОН України, перевірений і підписаний Державною санітарно-епідеміологічною станцією. Усе це підтверджує високий навчально-методичний рівень його написання, якість узятого для друку паперу та інших матеріалів.

У зошиті з друкованою основою розміщено ілюстрації та зразки, які неможливо було внести до першоджерела. Є спеціально відведені місця для вправ та виконання самостійних робіт учнів.

Дизайн цього посібника сприяє розвиткові творчих здібностей школярів, бажанню творити і сприймати світ у чудовому рожевому серпанку. Четвертокласникам – просто необхідний цей зошит. Учителеві він допоможе в підготовці та проведенні уроку.

Заявки на літературу приймаються нами онлайн – цілодобово, за телефоном – від 9-ї до 19-ї години без вихідних. Посилки комплектуються наступного дня після отримання запиту.

Ми надсилаємо наші товари до Києва, Сум, Чернігова, Вінниці, Запоріжжя, Дніпра, Миколаєва, Ужгорода, Рівного та навколишніх містечок і сіл зручними видами доставки протягом тижня чи раніше. Знижки в нас надаються вчителям, постійним і оптовим покупцям.

 

Мистецтво 4 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів