ЗНО 2021 Підготовка від Авраменка О.

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Книги до ЗНО 2021 Авраменко О.

За цінами видавництва «Грамота» купити книги для підготовки до ЗНО 2021 з української мови й літератури Авраменко Олександра в будь-якій кількості пропонує інтернет-магазин BOOK4SCHOOL.

У нашій крамниці ви знайдете повний набір посібників ЗНО Авраменко 2021 року, призначених переважно для підготовки до атестації в цьому році, і зможете на їхній основі здобути досконалі знання і вміння для складання випробування із рідної мови й літератури на найбільшу кількість балів, тим самим відкривши собі шлях до бажаного ВНЗ.

 

Довідник ЗНО Авраменко 2021 з української мови та літератури 

Для підготовки до ЗНО довідник з української мови Авраменко О. використовувало вже багато випускників. В ньому є теоретичний матеріал та тестові завданння з відповідями. Він складений в співавторстві з Блажко. Появу нового довідника 2021 року очікувало багато школярів. Він вийшов друком в новому форматі, оновлений. Добавлені нові теми.

Чудово знайомить із творами українських письменників хрестоматія до ЗНО з української літератури Авраменко О., укладена для повторення матеріалу, яка на 75 % складається із повних програмних текстів ЗНО (здебільшого коротких жанрів). Скорочені твори містять стислий переказ.

Дану хрестоматію бажано читати одночасно з вивченням довідника з української мови й літератури ЗНО 2021 Авраменко О., бо в ньому викладені основні теоретичні відомості про твори, яких у першому посібнику немає. Із мови також є вся теорія. А потім пропонуються чудові тестові завдання у форматі ЗНО для закріплення обидвох предметів.

Для швидкого повторення української літератури перед зовнішнім незалежним оцінюванням добре підійдуть «Міні-конспекти» автора Авраменка Олександра Миколайовича, видавництва «Грамота».

Писати розгорнуті відповіді з обох українських предметів добре вчить посібник «Власні висловлення» цього самого автора. У ньому є зразки написання, розширені плани, теми й різні поради.

При гарній обізнаності з теоретичним і хрестоматійним матеріалами перед українським іспитом дуже корисним виявиться збірник завдань у тестовій формі Авраменка О. М. з української мови й літератури. У його тестах містяться всі необхідні види завдань для досконалої підготовки із ЗНО 2020. 

Книга видавництва «Грамота», автора Олександра Авраменка «Українська мова за 20 уроків» обсягом 112 сторінок і диском із мультимедійними матеріалами не одного політика навчила правильної літературної мови. Вона пропонує 16 розмовних тем і шляхи боротьби з суржиком.

 

Хрестоматія, збірник тестів, довідник Авраменка О. – за кращими умовами

Робіть замовлення оптом на кілька обраних посібників (довідник Авраменко, хрестоматію, збірник тестових завдань) для підготовки з предметів українська мова й українська література та отримуйте:

а) гарні знижки для оплати товару;

б) безкоштовну доставку при сумі замовлення на 1000 гривень чи більше;

в) високі бали завдяки якісній підготовленості до іспитів ЗНО.

Якщо бажаєте замовити 1-2 екземпляри, також ласкаво просимо!

Ми приймемо замовлення онлайн і за телефонами з усіх куточків і центральних областей України й надішлемо літературу зручним для вас видом доставки через 2–5 днів.

Підготовка до ЗНО 2021 року від Авраменка О. М. – це зручний і надійний спосіб якісного повторення матеріалу!

ЗНО 2021 Підготовка від Авраменка О.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів