Власов В.С.

Товарів у наявності: 30

Показано 1 - 24 з 30

Історія України від Власова В. С.

Із давніх часів дітей у родинах виховували на прикладах трудових і бойових досягнень їхніх батьків і дідів. Тепер уже мами та бабусі також можуть бути взірцем для молоді.

Таким самим чином держава і школа виховують підростаючі покоління на кращих традиціях і великих досягненнях наших предків. І вивчається історія України у школі частково саме для цього, а ще – для того, щоб на її основі молодь могла орієнтуватися в сучасному світі.

 

Про автора підручників з історії України

Усе свідоме життя віддав вивченню історії нашого народу і країни автор близько 100 публікацій на цю тему (серед яких – підручники, методичні посібники, зошити з друкованою основою) Віталій Сергійович Власов, учитель історії та географії Київської спеціалізованої школи «Тріумф».

Дослідницьку і краєзнавчу роботу кандидат педагогічних наук Власов В. С. продовжує в якості старшого наукового співробітника лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, головного редактора журналів «Історія і суспільствознавство в школах України: теорія й методика навчання» та «Історія в школах України», доцента кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Набуті знання, досвід і велике бажання довести до відома українців правду про їхнє минуле Віталій Власов втілює у зміст навчальних посібників для учнів 5–11 класів.

 

Зошити та підручники з історії Власова В.

Об'єктом своєї творчості В. С. Власов обрав історію українських земель різних часів, від стародавнього світу до нинішнього періоду. Автор прагне по-своєму викласти умови існування, розвитку й потерпання від загарбників народу, який згодом отримав назву «український».

Підручники «Історія України» автора Власова В. С. для 5, 7, 8, 9 класів вийшли друком у видавництві «Генеза» міста Києва. Підручник «Всесвітня історія. Історія України. 6 клас» авторів О. Г. Бандровського та В. С. Власова також надрукований у цьому самому видавництві. А «Історія України. 10 клас» авторів В. С. Власова і С. В. Кульчицького вийшла у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва.

Усі підручники з історії України В. С. Власова рекомендовані Міністерством освіти і науки України до використання в школах з українською мовою навчання, мають знаки якості, санітарні паспорти. На їхніх сторінках розміщується велика кількість ілюстрацій: предметні й сюжетні малюнки, кольорові світлини, портрети, мапи, репродукції картин і панорами.

Методичні посібники «Книжка для вчителя» Віталій Власов написав до всіх своїх підручників, щоб допомогти вчителям зорієнтуватися в розділах і темах.

До навчально-методичних комплектів 5–8 класів з історії України також увійшли такі різновиди зошитів цього автора:

  • «Робочий зошит»;
  • «Зошит для контрольних і практичних робіт»;
  • «Тестовий контроль знань»;
  • «Зошит тестового контролю».

Усі зошити схвалені МОНУ, мають письмові приписи санітарного контролю до використання в навчальному процесі. Вони надають велику допомогу вчителям у підготовці до звичайних і контрольних уроків з історії, полегшують роботу школярів і активізують їхню творчу діяльність.

 

Посібники до ЗНО з історії України Власова В.

Великий обсяг роботи виконаний Власовим В. С. у співавторстві з Кульчицьким С. В. та Мициком Ю. А. для видання посібників із підготовки до ЗНО з історії України, які вже завоювали популярність серед випускників і навіть старшокласників та вчителів. Це книги з дуже великим обсягом матеріалу, і лише деякі – трохи менші:

Усі перелічені вище навчальні посібники складають універсальний комплект для періоду тривалої підготовки до ЗНО й безпосередньо перед іспитом. Також ними можна користуватися й під час вивчення всіх тем історії України.

 

Де купити підручники та зошити з історії України Власова В.

Купити підручники «Історія України» для 5–10 класів автора Власова В. С., робочі й контрольні зошити для них, методичні посібники «Книжка для вчителя» видавництва «Генеза» та посібники різних видів для якісної підготовки до ЗНО з історії України видавництва «Літера» можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.  

Готові відповіді для самоконтролю до всіх завдань підручників і зошитів для контрольних, тематичних та практичних робіт з історії України ви також можете придбати тут, на нашому сайті. Шукати їх слід в окремому розділі «ГДЗ» на головній сторінці.

Нами опрацьована зручна постійна система знижок для оплати товару. Пільги в нас отримують оптові покупці, зареєстровані на сайті клієнти й учителі.

Ми надсилаємо замовлену літературу до всіх міст, селищ і сіл України зручним для вас видом доставки. У нас ви знайдете все необхідне для ґрунтовного вивчення не лише історії України, а й усіх предметів шкільного курсу!

Власов В.С.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів