Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.

Товарів у наявності: 45

Показано 1 - 24 з 45

Математика Скворцової та Онопрієнко

Недорого купити підручники та зошити з математики авторів С. Скворцової, Онопрієнко О. для учнів початкових класів харківського видавництва «Ранок» можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL оптом і вроздріб. 


Які підручники та зошити з математики пропонуються

Особливий підхід до викладання математики в початковій школі знайшла доктор педагогічних наук, професор Скворцова Світлана Олексіївна.

За плечима – фізмат Одеського державного педінституту імені Костянтина Ушинського, вчителювання в середніх і старших класах гімназії та викладання методики початкової освіти студентам.

Паралельно працюючи в Науково-дослідному інституті педагогіки АПН  України, Світлана Олексіївна запропонувала нову форму опанування точної науки учнями молодшої шкільної ланки. На підтвердження цього вийшов друком підручник для студентів «Методика навчання математики в початковій школі: теорія і практика», написаний разом із автором Л. Коваль.

Створено нестандартні книжки й зошити, посібники для школярів і вчителів. Усе це систематизовано і якісно надруковано в одному й тому ж видавництві «Ранок» міста Харкова. Література отримала грифи Міністерства освіти й письмові дозволи санітарної комісії на використання в навчанні дітей. Посібники відзначаються численною наочністю, колоритом та ігровими формами роботи.

Постійний співавтор Скворцової С. О. – Онопрієнко О. В. Разом написані наступні серійні та поодинокі видання, що користуються попитом покупців:

  • підручники «Математика» для 1–4 класів (книжка для першокласників опрацьовується за новою програмою);
  • «Навчальні зошити», у 3 частинах для кожної паралелі, до яких безкоштовно додається «Роздатковий матеріал»;
  • «Робочий зошит» додатково видано у 2 частинах для учнів 4 класу;
  • «Математичні прописи» створені додатково для першокласників;
  • «Зошит для контролю навчальних досягнень» є для паралелей 2–4 класів;
  • «Математика. Тести навчальних досягнень» написано для 2 і 3 класу;
  • «Орієнтовний календарний план + безкоштовний електронний додаток ˮРозробки уроківˮ» підготовлені для вчителів усіх паралелей;
  • «Математика. Розробки уроків» у 2 частинах – окремі видання для 1–4 класів.

Замовлення на книжки й зошити з математики для учнів молодших класів авторів С. Скворцової та О. Онопрієнко, харківського видавництва «Ранок» приймаються за телефоном і в електронній формі на сайті BOOK4SCHOOL.

Заявки розглядаються наступного дня, посилки доставляються за українськими адресами поштовим відправленням чи кур'єром через 2–5 діб.

Знижки тут надаються: постійним покупцям і вчителям – %, оптовим клієнтам 10–30 %. Передплачена література мінімальною вартістю 1000 гривень надсилається адресатам безкоштовно.

Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів