Видавництво Симфонія форте

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Навчальні видання «Симфонії форте»   

Видавничо-друкарське приватне підприємство «Симфонія форте» міста Івано-Франківська засноване 2003 року. Воно працює на замовлення, бездоганно виконуючи різноманітні поліграфічні роботи. Проте укомплектований колектив мріє видавати власні підручники й художню літературу.

Видання для школярів від видавництва «Симфонія форте»

Кілька років поспіль видавнича організація «Симфонія» співпрацює з учителем української мови й літератури ЗОШ № 24 цього ж міста Марією Василівною Шпільчак. Результатом їхніх спільних зусиль стала група навчальних посібників, що одразу завоювали популярність, для абітурієнтів, а також – учителів та учнів середніх і старших класів.

Книжки до ЗНО автора (Марія Шпільчак) відзначаються послідовністю та ретельністю викладення матеріалу, суворою відповідністю до чинної програми зовнішнього оцінювання та творчим підходом до справи. Марією Шпільчак уже підготовлено наступне:

  • комплект «Українська література. Частини 1 і 2» – відповідно «Довідковий матеріал» і «Тестові завдання»;
  • два аналогічні видання під назвою «Тематичні тестові завдання»: а) з української мови; б) з літератури;
  • «Українська література в таблицях».

Авторові залишилося додати ще хоча б дві необхідних книжки, щоб вийшов чудовий набір до першого, обов'язкового іспиту випускників та для поточного закріплення набутих знань.

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» забезпечить замовників якісними посібниками з української літератури й мови для підготовки до ЗНО івано-франківського видавництва «Симфонія форте», автора Шпільчак Марії. Заявки надавайте в письмовій формі або за телефоном. Надішлемо вказану літературу поштовим відправленням оптом або вроздріб, протягом 2–5 днів, за будь-якою адресою України.

Видавництво Симфонія форте

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів