Самонова Є. І.

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

Російська мова Самонової О. І.

Бажаєте купити за видавничою ціною підручники, робочі зошити й методичні посібники з російської мови для україномовних і російськомовних шкіл автора О. Самонової та інших, київського видавництва «Генеза»? Наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» забезпечить покупців літературою оптом і вроздріб.

 

Видання для початкової школи

Учитель загальноосвітньої школи № 6 імені І. Житниченка міста Бердичів Житомирської області, нині – кандидат педагогічних наук Олена Ігорівна Самонова закінчила філологічний факультет Житомирського державного педагогічного інституту. Тепер – знайомий багатьом школярам і вчителям автор.

Науковий керівник О. Самонової, професор, доктор педагогічних наук В. І. Статівка, та ще Т. Полякова, А. Приймак, І. Гайдаєнко є постійними співавторами численних підручників і навчальних посібників із російської мови видавництва «Генеза» міста Києва.

Серед творчих наробок Олени Ігорівни є видання для молодших, середніх і старших школярів, зустрічаються ще не закінчені серії посібників, наступні екземпляри яких слід очікувати найближчими роками.

Для учнів та викладачів початкової школи О. Самонова, В. Статівка й Т. Полякова (співавторство – лише при написанні підручників) підготували такі видання з відповідними грифами МОН України:

  • підручники «Русский язык» для всіх паралелей:

а) школи з українською мовою викладання;

б) навчальних закладів із навчанням російською мовою;

  • зошити з друкованою основою:

1) «Тетрадь по развитию речи» для учнів 1–4 класів;

2) «Тетрадь для контрольных работ по русскому языку» для 3–4 класів;

  • методичні посібники з назвою «Уроки русского языка...» для вчителів 1, 2 та 3 класів.

 

Підручники та зошити для старших школярі

Розпочавши творчу роботу ще до оновлення програм і продовживши її після шкільної реформи, автори О. І. Самонова, Т. М. Полякова, А. М. Приймак та І. В. Гайдаєнко написали повний набір підручників «Русский язык» для 5–11 класів української школи. Цією ж групою авторів підготовлена «Книга для учителя» –  паралелі 5, 6 класів. Усі книжки також вийшли в організації «Генеза».

Особисто Оленою Ігорівною створена «Тетрадь для контрольных работ по русскому языку», 6–8 класи.

Названі підручники й посібники забезпечені грифами Міносвіти України, перевірені та підписані для використання на уроках державним санітарним контролем. Дана література виготовлена зі світлого непрозорого паперу, видання прикрашені ілюстраціями, кольоровим тлом і умовними позначеннями.

 

Де краще купити підручники «Російська мова»  Самонової О.

На сайті книжкового інтернет-магазину «BOOK4SCHOOL» приймаються замовлення онлайн чи за телефоном від українських абонентів на продукцію видавництва «Генеза» міста Києва, автора О. Самонової та ін. Посилки відправляються наступного дня зручним для клієнта видом доставки.

Знижки забезпечені вчителям та зареєстрованим покупцям. Оптові клієнти отримують знижку в розмірі 10–35 % і безкоштовну доставку товару при мінімальному замовленні на 1000 гривень.

Самонова Є. І.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів