Бех І., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко

Товарів у наявності: 39

Показано 1 - 24 з 39

Основи здоров'я Беха І. Д., Воронцової Т. В. та ін.

Підручник «Основи здоров'я» для 1–9 класів авторів Беха І. Д., Воронцової Т. В., Пономаренка В. С. і Страшка С. В., видавництва «Алатон» надають вичерпні знання для збереження життя і здоров'я школярів у межах навчальної програми кожної паралелі.

«Зошит-практикум» з основ здоров'я для учнів 1–9 класів тих самих авторів пропонує матеріал для закріплення й перевірки знань учнів у різних формах.

 

Про підручники з основ здоров'я та їхніх авторів

Хоча людина і є найсильнішою істотою на планеті, але її життя і здоров'я постійно знаходяться під загрозою. Хто ж і що їй загрожує?

Стихійні лиха, війни, ненадійні співвітчизники, погані звички, віруси та мікроби постійно співіснують поруч із нами. І ми весь час перерозподіляємо свою увагу то на роботу чи навчання, то на турботу про себе.

Паралельно це робити в більшості населення якось не виходить: терези уваги найбільше перегинаються в бік суспільних занять, а здоров'я починає турбувати людину лише тоді, коли його вже немає (ну, хоча б тимчасово).

Ця нерозумна система вже давно помічена медиками, проте вони не дуже б'ють на сполох, бо все ж таки заробляють на хворих.

Турботу про здоров'я людей узяло на себе Міністерство освіти і науки України. Воно спланувало й виділило для переважної більшості школярів (від 1 по 9 клас) спеціальні години у щотижневому розкладі з тим, щоб уже в дитячому віці навчитися жити так, як цього вимагають здоровий глузд, основи безпеки існування й медичні принципи.

Для кожного класу, в залежності від ступеня розвитку школярів, пишуться програми, а за ними складаються підручники й різні навчальні посібники. Саме від усього цього залежить майбутнє здоров'я нації. Як дитина навчиться зараз, так вона в майбутньому буде дбати про себе і свою сім'ю.

Гарні підручники й зошити до них виходять у постійної дружної групи авторів із різною освітою та різним родом занять. Це такий колектив: Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С. та Страшко С. В. Їхні посібники постійно друкуються у видавництві «Алатон» міста Києва.

Бех Іван Дмитрович навчався на педагогічному факультеті Київського державного педагогічного інституту імені М. Горького, а працював переважно у спеціальних школах-інтернатах, багато писав про особливості виховання. Нині він дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, заслужений діяч науки і техніки, професор.

Воронцова Тетяна Володимирівна – доцент кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я Національного технічного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат філософських наук.

Пономаренко Володимир Степанович – директор того самого видавництва «Алатон», видавець навчально-методичної літератури. А ще він є головою Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів, співавтором навчальної програми «Основи здоров'я».

Страшко Станіслав Васильович – завідувач кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я Національного технічного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат біологічних наук, професор, автор багатьох підручників.

 

Видані підручники даної групи авторів

Для шкіл з українською мовою навчання зараз уже видані за новими програмами підручники «Основи здоров'я» для всіх паралелей учнів, тобто, для 1–9 класів, авторів Беха І. Д., Воронцової Т. В., Пономаренка В. С. і Страшка С. В.

Усі вони без проблем отримали грифи Міністерства освіти і науки України, знаки якості, санітарні посвідчення, гідно витримали участь у Всеукраїнському конкурсі підручників.

Обкладинки книг Беха І. Д. та ін. авторів мають, хоч і різне, але специфічне оформлення, за яким їх одразу пізнають їхні шанувальники. Матеріал у підручниках подається ґрунтовно, з науковими доведеннями і прикладами, з уживанням великої кількості малюнків, схем і таблиць.

Чітко і впевнено Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С. та Страшко С. В. готують і видають до всіх своїх підручників чудовий навчальний посібник: «Основи здоров'я. Зошит-практикум». Нині поки що не видно у продажу зошита для 9 класу (мабуть, скоро з'явиться), але решта посібників, для 1–8 класів, уже входить до навчально-методичних комплектів.

Усі ці зошити з основ здоров'я були схвалені МОНУ й санітарною комісією до використання в навчальному процесі. Вони гарно оформлені, мають широке призначення: у них миститься багато різноманітних завдань для закріплення, перевірки знань учнів, для виконання практичних, лабораторних робіт і творчих проектів.

Посібники для вчителя за цими навчально-методичними комплектами пишуться двома авторами з даної групи – Воронцовою Т. В., Пономаренком В. С. – та іншими авторами.

 

Де купити зошит-практикум з основ здоров'я Бех І.

Купити підручники «Основи здоров'я» для 1–9 класів авторів Беха І. Д., Воронцової Т. В. та ін., видавництва «Алатон» міста Києва, «Зошит-практикум» за цим підручником для 1–9 класів, а також готові завдання («ГДЗ») для підручників і зошитів Беха, Воронцової, Пономаренка, Страшка з метою самоконтролю ви можете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» оптом – із гарними знижками – й у роздріб, зі знижками вчителям та нашим постійним покупцям.

Ми приймаємо заявки на посібники онлайн і за телефонами, відправляємо літературу всіма видами доставки до різних областей України.

Звертайтеся! Завжди раді допомогти!

Бех І., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів