Французька мова 2 клас

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

Французька мова для 2 класу – підручник та зошит

Купити недорого підручник із французької мови для 2 класу Клименко Ю. загальноосвітньої чи спеціалізованої школи й робочий зошит можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Про підручник з французької мови для 2 класу Клименко Ю.

Для учнів 2 класу є у продажу 2 підручники з основою на українській мові.

1. «Французька мова» авторів Чумак Н. П. і Кривошеєвої Т. В., яка вийшла друком у видавництві «Освіта» міста Києва.

2. «Французька мова. Поглиблене вивчення» (для спеціалізованих шкіл) автора Клименка Ю. М., київського видавництва «Генеза».

Обидва підручники отримали грифи Міністерства освіти і науки України, знаки якості. Вони мають гарний дизайн, розміщують багато сюжетних і предметних малюнків, різних видів роботи.

Головне завдання другого року навчання французької мови – це опанування усного і писемного мовлення, навчання читання, виховання інтересу учнів до вивчення даної іноземної мови.

Зараз в наявності залишився підручник з французької мови для 2 класу Клименко Ю. (Генеза).

 

Зошит з французької мови для 2 класу

Автори обидвох підручників написали в допомогу вчителеві та школярам гарні робочі зошити, які у 2 класі є в першу чергу прописами. Дітям буде дуже зручно мати перед собою надруковані зразки літер, складів, слів і навіть текстів для списування. Учителям також дуже вигідно користуватися зошитами, які:

а) полегшують підготовку до уроків;

б) дають можливість чергувати види роботи на заняттях;

в) підводять навчальний процес на більш високий рівень.

На даний час у нашому асортименті є «Робочий зошит. Французька мова. 2 клас» авторів Ю. Клименка і Л. Файзуліної для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземної мови київського видавництва «Генеза». Інший зошит ми можемо виписати на ваше замовлення.

Навчальні посібники схвалені Міністерством освіти і науки України, санітарним контролем для широкого використання в школах. Вони привабливо оформлені, якісно надруковані, прикрашені кольором і додатковими малюнками для навчання мови і мовлення.

Ми приймаємо замовлення покупців майже цілодобово онлайн і за телефонами. Посилки надсилаємо наступного дня після отримання заявки.

Оптова купівля навчальної літератури забезпечує весь клас однаковими посібниками, плідною безперебійною роботою, а її замовника – гарними знижками й безкоштовною доставкою в разі купівлі товару на велику суму.

Наші посилки відправляються до всіх міст і сіл України зручним для клієнта видом доставки й надходять протягом 2–5 днів.

Французька мова 2 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів