Соболь В.І.

Товарів у наявності: 23

Показано 1 - 23 з 23

Біологія Соболя В. І.

Кожна доросла людина, мабуть, хоч раз замислювалася над дивом існування життя на нашій планеті, адже навколо нас – наче безкрая чорна й німа пустеля.

Тут, на Землі, людина є головною серед усього живого світу, найсильнішою. І тому саме від неї залежить подальше існування кожної рослини, кожної тварини й навіть її власне життя. Щоб усе зберегти хоча б у нинішньому стані, вона має бути розумною, навіть мудрою.

 

Біографія автора

Кожна шкільна дисципліна так чи інакше виховує в учнів людяність. Біологія ж на практиці доводить теорію бережливого ставлення до кожного найдрібнішого елемента живої природної конструкції, яка може «завалитися» при вийманні з неї якогось одного виду.

Ця сама наука дає дитині необмежені знання і про саму людину, про її тісний зв'язок із природою, про широкі можливості створення здорового покоління й тяжкі наслідки нехтування законами збереження живої матерії.

Укладанням програм вивчення біології займається Міністерство освіти і науки України. А написання підручників доручається найдалекогляднішим біологам із педагогічними здібностями чи навичками, щоб вони змогли вдало поєднати теоретичні знання з виховними моментами.

Насправді зараз підручники може писати хто завгодно, але серед них обирають найкращі, найпотрібніші, а решту просто не дозволяють друкувати. І переможцями в такому Всеукраїнському конкурсі виходять лише справжні шедеври науково-педагогічного мистецтва.

Саме такими й виявилися перші підготовлені підручники «Біологія» вчителя-методиста, відмінника освіти, лауреата Премії Верховної Ради України Соболя Валерія Івановича. Він закінчив біологічний факультет Чернівецького державного університету і вже кілька десятиліть працює вчителем біології Кам'янець-Подільського ліцею.

 

Підручники та робочі зошити з біології В. І. Соболя

Педагогічна практика + міцні знання біології та любов до неї створили чудові умови для підготовки якісних у всіх відношеннях підручників. Нині автором В. І. Соболем написані «Біології» для 6, 7, 8 класів шкіл з українською мовою навчання за новою Програмою. Усі вони вийшли друком у видавництві «Абетка» міста Кам'янця-Подільського.

Підручники приваблюють учнів яскравими барвами сторінок, заголовків та ілюстрацій, які складають малюнки, кольорові світлини і схеми. Матеріал викладено цікаво, доступно, невеликими параграфами.

Не зупиняючись на досягнутому, Соболь В. І. планує скласти й решту підручників, а до них – відповідні навчальні посібники для полегшення підготовчої роботи вчителів та розвитку інтересу учнів до вивчення такої важливої дисципліни.

Так, уже написано й видано перші зразки навчальних посібників Соболя В. І. у тій самій «Абетці»:

  • «Біологія. Робочий зошит. 6 клас»;
  • «Біологія. Збірник завдань для оцінювання навчальних досягнень учнів. 7 клас»;
  • «Тест-контроль. Біологія. 10 клас» (видавництво «Весна» міста Харкова).

Усі підручники й навчальні посібники цього автора мають грифи Міністерства освіти і науки України та письмові санітарні посвідчення для використання даної літератури в загальноосвітніх навчальних закладах

 

«Довідник + тести» до ЗНО з біології – курс підготовки від Соболя В.

Є в Соболя В. І. ще два великі за обсягом і дуже популярні навчальні посібники для старшокласників і абітурієнтів:

  • «Біологія. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО»;
  • «ЗНО. Біологія. Збірник тестових завдань».

Вони також вийшли у видавництві «Абетка» й надають широкий обсяг теоретичного, ілюстративного, практичного й тестового матеріалу для ґрунтовної і всебічної підготовки до складання ЗНО й ДПА. До таких посібників увійшли теми й розділи всього курсу вивчення біології у школі, які у вигляді різних завдань містяться в програмі ЗНО.

Матеріалом цих книжок можна користуватися і в періоди вивчення вказаних розділів біології як учням, так і вчителям (наприклад, використовувати тестові завдання для тематичних перевірок знань учнів).

Усі книжки й навчальні посібники автора В. І. Соболя мають велике значення для загальної справи опанування шкільних програм із вивчення біології.

 

Купуйте посібники з біології Соболя В. тут!

Купити підручники «Біологія» та навчальні посібники з біології автора Соболя В. І., видавництва «Абетка» можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури.

Замовлення ви можете оформити просто зараз за нашою електронною адресою book4school.com.ua або за одним із номерів телефонів на сайті. Заявки на цю та іншу літературу розглядаються наступного дня після їхнього отримання, посібники відправляються всіма можливими видами доставки, за вибором замовника, по всій Україні.

Нами опрацьована зручна система знижок. Найбільші з них отримують оптові покупці, п'ятивідсоткові знижки завжди мають учителі та наші постійні покупці (зареєстровані на сайті).

Ми – майже цілодобово на зв'язку. Пишіть нам або телефонуйте!

Соболь В.І.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів