Підручники та робочі зошити 3 клас НУШ

Товарів у наявності: 322

Показано 1 - 24 з 322

Фільтрувати за:

Підручники та зошити 3 клас НУШ - завжди в наявності


Зручно онлайн і в будь-якій кількості купити зошити для 3 класу НУШ різного призначення, підручники нової української школи й альбоми для закладів з українською мовою навчання вам пропонує наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Наші умови співпраці вас приємно здивують та зроблять нашими постійними покупцями.


Підручники для 3 класу НУШ відомих авторів

Третій клас для школярів має бути роком стабільності. Діти вже звикли до школи й умов навчання, і підручники 3 клас НУШ в них будуть з уже знайомих дисциплін:

 • я досліджую світ (ЯДС);
 • математики;
 • української і російської мов;
 • літературного читання;
 • інформатики й мистецтва (або образотворчого та музичного мистецтва);
 • англійської мови.

Видавництва «Генеза», «Алатон», «Освіта», «Грамота», «Лібра Терра», «Ранок» та «Оріон» вже більш ґрунтовно підійшли до укладання шкільних підручників. Вони зменшили кількість розважальних елементів, натомість збільшивши об'єм текстів і наукових відомостей. Школярі вже й самі бажають, щоб їх вважали дорослими.
До створення підручників були задіяні відомі автори, наприклад:

 • українська мова - Пономарьова К.; Большакова С.; Кравцова Н.;
 • математика - Скворцова С., Листопад Н., Лишенко Г.;
 • читання - Савченко О., Вашуленко О.;
 • англійська мова - Карпюк О., Пухта Г., Мітчелл Г.;
 • мистецтво - Калініченко О.
 • ЯДС - Бібік Н., Гільберг Т., Воронцова Т., Грущинська І., Жаркова І., Волощенко О. 

Усі видані друком підручники для 3 класу НУШ рекомендовані Міністерством освіти і науки України для вивчення в загальноосвітніх школах, їхня всебічна цінність підтверджена знаками якості й письмовими приписами Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.


Друковані робочі зошити 3 клас НУШ від авторів підручників

Для даного року навчання за всіма шкільними предметами з'являються нові види навчальних посібників із приблизно такими назвами: «Діагностичні роботи», «Тестовий зошит», «Зошит для тематичного контролю знань учнів» тощо.
Вони служать для перевірки знань учнів, оскільки оцінювання тепер є обов'язковим. Ці зошити з друкованою основою спрощують роботу школярів на контрольних уроках, підвищують інтерес учнів до навчання.
Також залишаються актуальними з більшості предметів «Робочі зошити 3 клас НУШ». «Зошити-альбоми» з мистецтв і трудового навчання. Вони ставлять викладання на більш високий рівень, служать засобом закріплення знань учнів і розвитку інтересу до навчання.
Усі названі навчальні зошити для 3 класу нової української школи 2020 року повинні бути з грифами Міністерства освіти і науки. Мають відповідати підручникам.


Краще оптом купити зошити для 3 класу НУШ та підручники

Шановні покупці, під час реєстрації на нашому сайті ви можете замовити літературу в формі, яку вам запропонують. Під час наступного звернення до нас ви вже отримаєте постійну додаткову знижку для оплати товару. Наша електронна адреса: info@book4school.com.ua.
Також ви можете зателефонувати до наших менеджерів за наступними номерами 066-718-17-66, 073-700-70-88 й вибрати та купити робочі зошити для 3 класу НУШ. У такий самий спосіб можна отримати консультацію з приводу наявності, популярності певної літератури, знижок і умов оплати.
Оптова купівля робочих зошитів для 3 класу принесе вам:
1) гарні знижки до 35 % для оплати покупки;
2) повне забезпечення класу однаковими посібниками для спокійного плідного навчання протягом року;
3) можливу безкоштовну доставку Київ, Харків, Дніпро, Одеса та за будь-якою адресою України, якщо сума вашого замовлення – 1000 грн або більше.
4) Учителі отримують додаткові знижки при повторному замовленні примірників літератури.

Підручники та робочі зошити 3 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів