Клименко Ю. М.

Товарів у наявності: 11

Показано 1 - 11 з 11

Фільтрувати за:

Французька мова Клименка Юрія

Купити за собівартістю навчальні посібники зі французької мови автора Ю. Клименка, видавництва «Генеза» міста Києва для учнів 1–11 класів загальноосвітньої та спеціалізованої шкіл оптом чи вроздріб допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Різновиди підручників і зошитів з французької мови

Виданням книжок і посібників для вивчення французької мови за новими програмами в Україні опікуються вчитель-методист Першої білоцерківської школи-гімназії Київської області Юрій Михайлович Клименко та столичне видавництво «Генеза». А точніше, вони забезпечують потреби в літературі вчителів, учнів і батьків усіх паралелей шкіл різних типів.

Набувши достатнього досвіду у викладанні французької мови школярам, Юрій Михайлович вирішив поділитися власними здобутками з учасниками навчального процесу. Більшість представлених нижче примірників написана автором Ю. М. Клименком особисто і в «Генезі»:

  • підручники «Французька мова»:

1) для загальноосвітньої школи, 1–11 класи (1-й клас переписується);

2) вивчення французької як другої іноземної – 5(1), 6(2), 7(3), 8(4) і 9(5) класи, надруковано в організації «Методика Паблішинг» міста Києва;

3) для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов, 1–11 класи, видавець – «Генеза»;

  • посібники широкого вжитку (вправи, тестові завдання, контрольні роботи, розвиток мовлення тощо) з назвою «Французька мова. Робочий зошит» підготовлені Ю. Клименком, разом з Ларисою Файзуліною, до всіх названих вище першоджерел і надруковані там само;
  • «Тести» додатково написані автором Ольгою Клименко для 7 і 8 класів.

Підручники отримали знаки якості та рекомендації, а зошити – схвалення Міністерства освіти України й паспорти санітарного контролю на використання в навчальному процесі.

Указана література, в залежності від віку користувачів, насичена кольоровими світлинами, малюнками, привабливо оформлена. Автор забезпечує учнів і вчителів достатнім обсягом завдань для закріплення розділів і перевірки знань школярів протягом навчального року.

На нашому сайті BOOK4SCHOOL в електронному вигляді й за телефоном приймаються замовлення українських абонентів на книжки й зошити зі французької мови автора Юрія Клименка, київських видавництв.

Заявки покупців опрацьовуються протягом доби. Посилки відправляються зазначеним замовником видом поштового сполучення. Консультації надаються менеджерами у процесі спілкування.

Інтернет-магазин надає знижки вчителям, зареєстрованим та оптовим клієнтам. Передплачена література вартістю 1000 гривень зі знижкою надсилається за всіма адресами безкоштовно.

Клименко Ю. М.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів