Савченко О. Я.

Товарів у наявності: 20

Показано 1 - 20 з 20

Літературне читання Савченко О. Я.

Купити недорого підручники з літературного читання автора О. Савченко, видавництва «Освіта» міста Києва для учнів початкових класів школи з українською мовою викладання можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» у необмеженій кількості.

 

Підручники та хрестоматії з літературного читання для початкової школи

Трудове минуле українського науковця в галузі педагогіки та філології, засновника Національної академії педагогічних наук Олександри Яківни Савченко було стандартним. Закінчивши Ізмаїльський державний педінститут, Олександра Яківна вчителювала в початкових класах київських навчальних закладів, потім ділилася викладацьким досвідом зі студентами Київського педінституту імені О. М. Горького.

Тепер уже академік Савченко О. Я. захистила кандидатську й докторську дисертації, має багато державних нагород, заохочень і звання «Заслужений працівник освіти України». Як знавець педагогіки й дидактики початкового навчання вона – автор багатьох наукових праць, програм, підручників і посібників для студентів та школярів.

Учні й учителі молодших класів отримали з-під «пера» Олександри Савченко наступні книжки, видані в київській «Освіті»:

  • «Літературне читання» – підручник для 2, 3 і 4 класів;
  • посібник-хрестоматію «Я люблю читати», створений для тих же шкільних паралелей;
  • Хрестоматію для позакласного читання «Моя домашня читальня» для 2, 3, 4 класів;
  • «Робочий зошит» до цих першоджерел підготовлений також в «Освіті», але автором Валентиною Мартиненко. Іншими видавництвами нашої країни до даних підручників написані хрестоматії та зошити для тематичної перевірки знань.

Підручники і збірки для читання О. Савченко отримали грифи Міністества освіти й науки України. Книжки надруковані нетоксичними фарбами на світлому цупкому папері, достатньо проілюстровані, містять цікаві тексти з виховними моментами. Для закріплення знань надаються завдання за змістом прочитаного.

 

Де краще купити підручники «Літературне читання» Савченко О. на клас

Наш сайт «BOOK4SCHOOL» приймає замовлення в електронній формі та за телефоном на навчальні посібники автора О. Савченко, видавництва «Освіта». Посилки надсилаються наступного дня за українськими адресами вказаним замовником видом поштового відправлення.

Знижки % тут отримуть постійні клієнти й учителі. Оптові покупці мають 10–35 % знижок і безкоштовну доставку товару в межах України при замовленні літератури на 1000 гривень і більше.

Савченко О. Я.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів