Мясоєдова С. В.

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Фільтрувати за:

Англійська мова Мясоєдової Світлани

Дешево купити навчальні посібники з англійської мови автора Мясоєдової С. В., видавництва «Ранок» міста Харкова для учнів 1–11 класів та випускників у необхідній кількості можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Різновиди робочих зошитів з англійської мови

Викладач Харківської юридичної академії імені Ярослава Мудрого Світлана Вадимівна Мясоєдова є постійним автором видавництва «Ранок» рідного міста в галузі створення навчальних посібників для комплексного опанування англійської мови у школі. Для випускників вона також підготувала зручні книжки, але в іншій поліграфічній організації.

Асортимент видань Світлани Вадимівни – всеохоплюючий, для учнів і вчителів. Зошити й методичні посібники виготовляються нею в «Paнку» за підручниками «ENGLISH» авторів Оксани Карп'юк і Алли Несвіт:

 • «Англійська мова. Робочий зошит» написаний для 1 класу – в комплекті з прописами та для 2–11 класів, п'ятикласникам посібник виконаний зі співавторами В. Гусєвою та І. Гуменюк;
 • «Зошит для контролю знань» виконаний одним автором за обома першоджерелами 2–11 класів;
 • «Комплексний зошит для контролю знань» є лише за чинними програмами старших класів, рівня стандарту;
 • «Універсальний комплект. Контроль навчальних досягнень. 5 клас» – поки що несерійне видання.

Представлені зошити схвалені Міносвіти України, підписані санітарним контролем до друку й розповсюження серед школярів, оформлені у відповідності з віком користувачів. Посібними призначені для закріплення вивчених тем і тематичної перевірки знань. Вони будуть корисними школярам і вчителям протягом усього навчального року.

Методична література для вчителів представлена Мясоєдовою С. В. такими двома серійними виданнями:

 • «Англійська мова. Плани-конспекти уроків» за двома підручниками, для всіх шкільних паралелей;
 • «Майстер-клас нового покоління» – 10 та 11 класи.

 

Література для іспитів – ДПА в 9 класі та ЗНО

Випускники середньої шкільної ланки – перед складанням ДПА й абітурієнти – перед ЗНО скористаються наступними посібниками, що являють собою типові примірники для ґрунтовного, теоретичного і практичного, закріплення вивченого протягом кількох років програмного матеріалу:

 • «Стислий курс граматики», підготовлений автором за всією програмою загальноосвітньої школи;
 • «Державна підсумкова атестація. 9 клас», збірник написаний С. Мясоєдовою, І. Косою та іншими авторами;
 • «Відповіді до всіх завдань ДПА», у тому ж виконанні;
 • «Англійська мова. ЗНО. Комплексне видання», Мясоєдова підготовила зі співавтором Ю. Чернишовою в київському видавництві «Літера ЛТД»;
 • «Типові тестові завдання», видані там само двома авторами.

Наш сайт «BOOK4SCHOOL» приймає заявки оптом і вроздріб, за телефоном і онлайн, від українських адресатів на зошити й книжки з англійської мови автора С. Мясоєдової, видавництв «Ранок» і «Літера».

Замовлення відправляються наступного дня вказаним покупцем видом поштового сполучення і прибувають через 2–6 діб. Знижки для оплати покупки надаються вчителям, постійним клієнтам та оптовим замовникам. Безкоштовно доставляється товар, замовлений на суму 1000 гривень і передплачений.

Мясоєдова С. В.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів