Мистецтво 2 клас НУШ

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

Підручники "Мистецтво 2 клас" НУШ 

В нашому інтернет-магазині за видавничими цінами можна купити підручник «Мистецтво 2 клас» Масол, Калініченко, Рубля і зручні робочі зошити з мистецтва для шкіл за програмою новою української школи (НУШ). 

Усі школярі, які в першому класі обрали для навчання предмет «Мистецтво» замість двох дисциплін: музичне й образотворче мистецтва, певне, цього року продовжать його опановувати.

Підручники мистецтво для 2 класу НУШ підготували:
  • Масол Л., Гайдамака О., Колотило О. - видавництво "Генеза" (Київ, 144 стор.);
  • Калініченко О., Аристова Л. - видавництво "Освіта" місто Київ, 112 стор.;
  • Рубля Т., Мед І., Щеглова Т. - "Ранок", Харків, 102 стор.;
  • Кондратова Л. - "Богдан", Тернопіль, 150 стор.;
  • Лємешева Н. - "Абетка", Камянец-Подільський, 128 стор.;
  • Лобова Ольга - "Школяр", Київ, 144 стор.

Підручники з мистецтва отримали гриф МОНУ «Рекомендовано для використання в загальноосвітніх навчальних закладах», знак якості й письмове підтвердження санітарного контролю щодо якості взятих для його виготовлення матеріалів.

У книгах другокласники знайдуть нові відомості про музику взагалі та про конкретні музичні твори, будуть учитися виражати свої емоції шляхом малювання, живопису, виготовлення скульптури з доступних матеріалів. Свої враження від побачених картин природи чи творів мистецтва вони намагатимуться передавати серією мелодійних звуків.

Автори Масол Л. та інші оснастили навчальні теми великою кількістю ілюстрацій різного характеру: малюнки, портрети, кольорові світлини, репродукції картин, ноти, тексти до музичних творів тощо. Також у підручниках для 2 класу з мистецтва використовуються орнаменти, кольорові візерунки, умовні позначення, різні шрифти для створення гарного настрою і стимулювання творчої діяльності.

 

Робочі зошити-альбоми із мистецтва для 2 класу НУШ

Надійним помічником учителя та підручників з мистецтва на уроках виступає навчальний посібник «Мистецтво. Робочий зошит-альбом. 2 клас», який насправді більше схожий на альбом . У його виготовленні для другокласників узяли участь усі автори підручників, і надрукований він був відомими видавництвами. Міністерство освіти і науки України схвалило даний посібник для використання в навчальному процесі.

Що неможливо було розмістити чи реалізувати в підручнику, зробили в зошиті-альбомі з мистецтва для 2 класу. Тут можна виконувати будь-які практичні завдання (крім скульптури та декоративно-прикладного мистецтва) на стадії вправ чи завершених робіт, також можна розглядати зображення з певною метою.

Автори альбомів Масол Л., Калініченко О., Рубля Т., Кондратова Л., Лємешева Н., Лобова О. використовують у робочих зошитах-альбомах різні методи і види роботи, надають широкі можливості для дитячої творчості.

Ми приймаємо замовлення на підручники й зошити з мистецтва для 2 класу НУШ в необмеженій кількості, з усіх областей України (Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Суми, Чернівці, Хмельницький та інші), надсилаємо посилки сучасними видами доставки (Нова пощта, Укрпошта) протягом 2–5 днів від моменту отримання заявки.

Найзручніший спосіб купівлі навчальних посібників – оптовий, оскільки він передбачає гарні знижки, значну економію часу й повне забезпечення класу однаковими зразками літератури.

Популярна продукція в категорії "Мистецтво 2 клас:

Мистецтво 2 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів