Образотворче мистецтво 2 клас Альбоми НУШ

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Альбоми з образотворчого мистецтва 2 клас НУШ

Великою популярністю в початкових класах користуються зошити-альбоми з образотворчого мистецтва 2 клас НУШ, які, крім друкованої словесної основи, також подають різноманітний ілюстративний матеріал для тем, що пропонуються школярам, а ще – білі, тоновані й частково заповнені зображенням аркуші для виконання учнями самостійних робіт.

Видавництво «Підручники і посібники» міста Тернополя підготувало «Образотворче мистецтво. Альбом-посібник. 2 клас» до нової української школи (НУШ):

Ми запропонували вам альбоми для малювання для 2 класу за програмами Савченко О та Шияна Р., схвалені МОН України, підписані санітарним контролем до використання в навчальному процесі. Усі альбоми – чудово оформлені, дуже привабливі й надають школярам та вчителеві неоціненну допомогу й наснагу для натхненної роботи на уроках.

Наші посилки з навчальною літературою відправляються всіма сучасними видами доставки до міст Київ, Полтава, Суми, Черкаси, Кропивницький, Чернівці, Чернігів, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ та прилеглих сіл і селищ.

Гарними знижками в нас користуються оптові замовники, товари на суму 1000 грн й більше надсилаються їм безкоштовно. Учителі й наші постійні покупці отримують додаткові знижки при будь-якому обсязі покупки.

Образотворче мистецтво 2 клас Альбоми НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів