Видавництво Підручники і посібники

Товарів у наявності: 640

Показано 1 - 24 з 640

Фільтрувати за:

Навчальна література видавництва «Підручники і посібники»  

Тернопільське видавництво «Підручники і посібники» – відносно молоде. Його перші друковані примірники навчально-методичного характеру з'явилися 1996 року. Двадцять два роки організація стрімко розвивалася. Її продукція нині конкурує з провідними видавництвами України у виготовленні зошитів різного призначення, довідників і посібників для підготовки до ЗНО та проведення ДПА в 4-х і 9-х класах. Проте підручники поки що залишаються складною справою.

 

Популярні видання й автори

З моменту заснування видавнича група під назвою «Підручники і посібники» забезпечує вчителів України календарними планами та серійними методичними посібниками для проведення уроків за всіма програмними дисциплінами початкової та старшої школи.

Відомим підручником є «Математика» для молодших класів А. М. Заїки.

Стали незамінними для вчителів 1–4 класів надійні робочі й контрольні зошити з основ здоров'я, природознавства та предмета «Я у світі» – авторів І. Жаркової, Л. Мечник, з англійської мови – О. Косован та інші.

Цікавими зошитами-книжками кількох зразків для роботи на зимових і літніх канікулах залюбки користуються школярі.

Серії посібників «Тестовий контроль» від 2 до 11 класів для вирішення проблеми швидкої перевірки навчальних досягнень школярів заповнили прилавки книжкових та інтернет-магазинів.

Добре служать учителям і учням 7–11 класів «Зошити для лабораторних і практичних робіт» із фізики – Н. Струж, хімії – О. Березан, біології – І. Барни, географії – О. Варакути.

Значним внеском видавництва у справу навчання школярів є виготовлення посібників для підготовки і проведення ДПА (державних підсумкових атестацій) наприкінці 4 та 9 класів та закріплення матеріалу перед складанням зовнішнього оцінювання для вступу до вишу.

 

Література для нової української школи видавництва «Підручники і посібники»

Всеукраїнський конкурс на книжки й зошити для НУШ, оголошений Міністерством освіти й науки в 2018 році, надихнув колектив авторів видавничої організації «П і П» на нові творчі звершення. З'явилося більше книжок для учнів 1 класу, а в комплектах навчальних посібників до шкільних дисциплін проблем і раніше не було.

МОНУ рекомендовані наступні підручники з якісними прописами, робочими й творчими зошитами та наочними посібниками для першокласників частково знайомих учителям за колишніми виданнями авторів:

дві «Математики» у двох частинах – Антоніни Заїки; О. Корчевської та М. Козак;

«Буквар» Н. Кравцової та О. Придаток;

«Я досліджую світ» І. Жаркової й Л. Мечник;

дві книжки «ENGLISH» груп авторів Г. Кантрі, М. Павлюс та С. Гунько, З. Коновалюк.

Навчальні посібники для 1 класу та інших шкільних паралелей, а також літературу для ЗНО й ДПА з більшості предметів видавництва «П і П» міста Тернополя замовляйте оптом і вроздріб в інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL. Чекаємо на письмові й телефонні заявки щодня від 9-ї по 17-у години. Знижки надамо оптовим, постійним покупцям і вчителям.

 

Видавництво Підручники і посібники

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів