Мерзляк А., Полонський В., Рабінович Ю., Якір М.

Товарів у наявності: 63

Показано 1 - 24 з 63

Математика (алгебра, геометрія) Мерзляка А., Полонського В., Рабіновича Ю., Якіра М.

Хто бажає недорого купити підручники, збірники задач і контроольних робіт та інші посібники з математики для 5-6 класів, алгебри й геометрії для 7–11 класів групи авторів Мерзляка А. Г., Полонського В. Б. і Якіра М. С., видавництва «Гімназія» міста Харкова, зверніться до нашого інтернет-магазину навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Ми готові забезпечити вас і ваших учнів усіма вказаними посібниками оптом, із вигідними знижками, або в кількох екземплярах.

Асортимент математичної продукції від А. Мерзляк

Уже багато років не сходить із горизонту популярних видавців шкільної літератури математичного напрямку міцний колектив авторів видавництва «Гімназія» міста Харкова, до складу якого входять: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір і переважно у збірниках задач – Ю. М. Рабінович.

Вони пишуть і складають усі можливі види підручників і навчальних посібників із математики (для 5 та 6 класів), алгебри й геометрії (для 7–11 класів) українською та російською мовами.

Їхня навчальна література вже завоювала своїх прихильників у школах, і за цими підручниками учителі та учні прагнуть працювати щороку.

Зупинимося більш конкретно на видах навчальної літератури. Максимально в одній паралелі можливі такі посібники:

  • підручники «Математика» чи «Алгебра» та «Геометрія» для загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання;
  • підручники «Алгебра» й «Геометрія» для класів із поглибленим вивченням математики;
  • навчальний посібник «Збірник задач і контрольних робіт»;
  • методичний посібник «Книга для вчителя», є поки що не для всіх паралелей, але з часом з'явиться;
  • навчальний посібник «Робочий зошит» (є для 5 класу – в одному екземплярі та для 6 класу – І і ІІ частини) – лише для математики;
  • підручники «Математика», «Алгебра» і «Геометрія» для шкіл із російською мовою навчання;
  • підручники «Алгебра» та «Геометрія» російською мовою для класів із поглибленим вивченням математики.

Під час зміни програм у деяких паралелях навчальні та методичні посібники інколи затримуються з випуском, але підручники виходять вчасно.

Для учнів 10-го класу автори Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Рабінович Ю. М. і Якір М. С. усі навчальні посібники підготували в повному складі, причому, як і слід за програмою, видали саме «Алгебру і початки аналізу» й «Геометрію» академічного та профільного рівнів окремо. Підручники для класів із поглибленим вивченням математики – також у наявності.

Для учнів 11-го класу підручники і збірники задач також готували 4 автори. Є підручники:

  • академічного рівня;
  • академічного та профільного рівня;
  • «Алгебра» для класів із поглибленим вивченням математики – частина І і частина ІІ.

Краще купити підручники з математики Мерзляка А. Г. в нашому інтернет-магазині онлайн

Підручники з математики Мерзляка А. Г. та інших авторів – більш «живі» й сучасні, у порівнянні з іншими виданнями.

Хоча предмет насправді, вибачте, трохи нуднуватий, але всі підручники – якісь «веселі»: білий якісний папір, кольорові написи, номери та умовні позначення, на сторінках – просторо (вони не тиснуть на свідомість своїм накопиченням). Але є ще й найголовніше: математичні задачі цих авторів тісно пов'язані з життям учнів, зрозумілі за змістом, насичені гумором та ігровими елементами.

За такими підручниками з математики дітям буде приємно й легко навчатися, хоча вони цілковито відповідають програмі й навіть подають навчальний матеріал у більш складній інтерпретації. Та завдяки творчому натхненню, яке автори викликають у школярів змістом завдань, складні теми краще засвоюються.

Усі підручники, методичні й навчальні посібники видавництва «Гімназія», авторів Мерзляка А. Г., Полонського В. Б., Рабіновича Ю. М. та Якіра М. С. можна замовити в нашому інтернет-магазині «BOOK4SCHOOL» оптом, із гарними знижками, і в роздріб, зі знижками лише вчителям і нашим постійним покупцям.

Товари на суму понад 1000 грн зі знижкою відправляються нами безкоштовно за будь-якою адресою України.

Якщо у вас виникли запитання стосовно наявності, підбору, пересилки й оплати літератури, пишіть або телефонуйте нашим менеджерам

Ми отримуємо навчальну продукцію для продажу не лише з видавництва «Гімназія», але й зі всіх видавництв міст Харкова, Києва, Тернополя, Кам'янця-Подільського, Запоріжжя та інших за всіма навчальними предметами школи, для дошкільників, вихователів, батьків та вчителів.

Ви можете придбати в нас будь-яку літературу.

Звертайтесь!

Мерзляк А., Полонський В., Рабінович Ю., Якір М.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів