Жаркова І.

Товарів у наявності: 47

Показано 1 - 24 з 47

Природознавство Ірини Жаркової

Купити підручник з природознавства для 4 класу Жаркової І., робочі й контрольні зошити для початкової школи з природознавства, предмета «Я у світі», основ здоров'я автора І. Жаркової, видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя оптом і вроздріб допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Посібники для молодшої школи Жаркової І.

Доцент кафедри інтерактивних технологій у початковій школі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, кандидат педагогічних наук Ірина Іванівна Жаркова є автором підручника «Природознавство 4 клас» (співавтор Л. Мечник) видавництва «Підручники та посібники».

І. І. Жаркова уклала для вчителів молодших класів «Календарне планування» за останніми програмами. Разом із Ларисою Мечник вони підготували серії зошитів із друкованою основою та посібників для тестової перевірки знань учнів україномовної початкової школи з ряду навчальних дисциплін.

Для уроків природознавства за підручниками: а) І. Грущинської; б) Т. Гільберг автором Іриною Жарковою та ін. створено:

  • «Робочий зошит», 1, 2, 3 і 4 класи;
  • «Природознавство. Контрольні роботи. Тематичний контроль. Зошит» для 2–4 класів;
  • «Експрес-контроль», 1–4 класи;
  • «Бліц-контроль. Відривні картки на кожен урок», 2, 3 та 4 клас.

Тернопільська видавнича організація «П і П» та І. Жаркова підготували для предмета «Я у світі», що викладається українською мовою в 3 і 4 класі, наступне:

  • «Робочі зошити» до підручника О. Тагліної;
  • «Контрольні роботи. Тематичний контроль. Зошити»;
  • «Бліц-контроль. Відривні картки на кожний урок».

За предметом «Основи здоров'я» у тому ж видавництві Жаркова Ірина написала такі навчальні посібники:

  • «Робочі зошити» для 1–4 класів до підручників кількох видавництв;
  • «Контрольні роботи. Зошит» для аналогічних паралелей та видань;
  • «Бліц-контроль. Відривні картки на кожний урок», видані так само.

Зазначені навчальні посібники схвалені Міносвіти України, підписані санітарним контролем до тиражування, мають задовільне оформлення.

Замовлення на зошити Ірини Жаркової і Лариси Мечник із основ здоров'я, природознавства та «Я у світі», видавництва «Підручники і посібники» Тернополя приймаються щоденно у зручний для українського покупця спосіб і час на нашому сайті «BOOK4SCHOOL».

Посилки доставляються поштовим відправленням або кур'єром протягом 2–7 днів із моменту отримання повідомлення. Знижки в нас отримують учителі, постійні клієнти – з другого звернення й оптові покупці. Безкоштовно доставляється товар на суму 1000 гривень зі знижкою.

Жаркова І.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів