Марія Шпільчак

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Продукція Марії Шпільчак до ЗНО

Марія Шпільчак. Це ім’я та прізвище серед авторів з’явилось нещодавно.

Марією Василівною Шпільчак, учителем-методистом української мови та літератури з великим досвідом роботи Івано-Франківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 24, у видавництві «Симфонія форте» цього ж міста нині підготовлено п'ять навчальних посібників.

Останнім часом додалося одне видання з української мови: «Тематичні тестові завдання». А решта книжок присвячена різнобічному вивченню шкільного курсу літератури, з урахуванням чинної програми ЗНО. У складі посібників – аналогічне до попереднього літературне видання, що є доповненням славнозвісного комплекту, «Українська література в таблицях» і комплект у двох частинах, на якому зупинимося більш детально.

Видання, про які нижче йтиме мова, швидко завоювали популярність серед учителів й абітурієнтів і стали незамінними помічниками в навчанні.

Матеріали до ЗНО з української літератури від М. Шпільчак

Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури Марія Шпільчак складаються з 4 книг. Отже, книжки широкого формату дають користувачеві все необхідне для підготовки до здачі другого розділу інваріантного для абітурієнтів українського іспиту. Розглянемо їх більш детально.

Українська література в таблицях

Узагальнюючи таблиці посібника допоможуть випускнику в короткий термін повторити матеріал і підготуватися до іспиту.

Частина І. «Довідковий матеріал»

«Довідник» 2018 року видання розміщений на 130 великих сторінках. Більшість теоретичного матеріалу про твори зручно представлена в таблиці, що змінює структуру в залежності від жанру твору та особливостей творчості письменника, який на даний момент вивчається. Обабіч таблиці надруковані портрети, малюнки, відомості про авторів, творчий шлях та зміст їхніх творів.

У розділі «Усна народна творчість» ліворуч і праворуч аналогічно вписуються визначення, поняття й оригінальні відомості за поточним матеріалом. Ліричні тексти по всій книзі подаються в повному обсязі, епічні та драматичні представлені у вигляді сюжетів, цитат, висловлень героїв та письменників інших часів і літературних течій.

У передмові автор надає огляд посібника разом з інструкціями щодо ефективної роботи та порадами викладача. Читач ознайомиться із запропонованими змістом видання та програмою незалежного оцінювання, що допоможе зорієнтуватися на початку і в кінці роботи.

Окремими розділами йдуть цінні відомості з теорії та історії літератури, вказуються теоретико-літературні поняття, подається аналіз текстів різного жанру, художні й фонетичні засоби та їхні численні приклади, ознаки стилів зі вказівкою конкретних творів. Подібних завдань у тестах – безліч.

Частина 2. «Тестові завдання»

У «Збірнику тестів» Марії Шпільчак користувач також знайде програму ЗНО з літератури, за якою автором написано понад 2000 завдань різноманітного рівня складності для відповідного й ретельного повторення матеріалу предмета, його цілковитого охоплення. Відповіді, з метою контролю виконання та роботи над помилками, розміщено в кінці видання.

Окремо подаються завдання для 6–8 та 9–11 класів із тим, щоб надати зручність при користуванні старшокласникам та вчителям при підготовці до тематичних робіт.

Також на окремі групи поділяються короткі тести зі знаходженням однієї правильної відповіді серед кількох надрукованих та завдання на встановлення відповідності між двома частинами твердження.

Тематичні тестові завдання (доповнення)

Автором щорічно вивчаються і враховуються особливості завдань типових тестових зошитів, які отримують учасники зовнішнього опитування. З метою адаптації випускників до майбутнього випробування їхня специфіка та комплектація відтворюється автором у виданні «Тематичні тестові завдання. Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури». Він є доповненням до  комплекту з двох частин.

Тестовий зошит побудований за класичною схемою зошита незалежного оцінювання (ЗНО), але не повторює структури варіантів. Школярі закріплюють у завданнях усю теорію, а вчителі використовують тестовий матеріал для поточної та контрольної перевірки знань учнів.

Тести для підготовки до ЗНО з української мови від автора

За багато років проведення ЗНО накопичена велика база тестових завдань. Автор М. Шпільчак систематизувала тести з 2006 по 2018 роки за темами. «Учимося за тестами ЗНО», перевіряємо себе за відповідями, знайомимося з варіантами завдань попередніх іспитів.

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» забезпечить бажаючих посібниками «Довідковий матеріал. І частина», «Тестові завдання. ІІ частина» та іншими з української літератури автора М. В. Шпільчак, івано-франківського видавництва «Симфонія форте» для закріплення програми першого, обов'язкового тестування.

Обіцяємо швидкість і якість обслуговування!

Марія Шпільчак

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів