Задорожний К.М.

Товарів у наявності: 13

Показано 1 - 13 з 13

Фільтрувати за:

Підручники й посібники з біології Задорожного К. М.

Підручник «Біологія. 8 клас» автора Задорожного К. М., видавництва «Ранок» підготовлений за новою програмою на високому науково-методичному рівні й має цікаву та необхідну інтернет-підтримку.

Навчальний посібник «Біологія. Робочий зошит» (2 в одному) для 6, 7, 8 класів того самого автора містить у собі матеріал для практичних та лабораторних робіт і всі необхідні тестові завдання для тематичної перевірки знань учнів.

Методичні посібники з біології серії «Мій конспект» написані К. М. Задорожним для 6–10 класів у видавництві «Основа» міста Харкова для допомоги вчителям у підготовці до уроків.

 

Про автора та його творчість

Задорожний Костянтин Миколайович – автор близько 200 публікацій, серед яких – робочі зошити й методичні посібники з біології, головний редактор популярного учительського журналу «Біологія». Він є кандидатом біологічних наук, доцентом Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Для школи з українською мовою навчання за новою програмою К. М. Задорожний у видавництві «Ранок» міста Харкова написав:

1) підручник «Біологія. 8 клас» + Інтернет-підтримка;

2) «Біологія. Робочий зошит» (два в одному, також з інтернет-підтримкою) для 6, 7, 8 класів;

3) методичні посібники з серії «Мій конспект» для вчителів біології 6–10 класів. Для 8 класу написано разом з автором Мариненко Л. В.

Підручник був рекомендований, а зошити – схвалені Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх школах. Усі навчальні посібники мають знаки якості та санітарні паспорти.

Підручник щедро оснащений схемами, таблицями, кольоровими світлинами й малюнками. Сторінки прикрашені кольоровими заголовками і тлом. Із таким першоджерелом школярам буде дуже цікаво вивчати біологію.

Робочі зошити забезпечують усі необхідні функції в навчанні: допомагають виконувати практичні й лабораторні роботи, закріплювати вивчений матеріал і перевіряти знання учнів за допомогою великої кількості тестових завдань.

 

Де купити підручник «Біологія» Задорожного К. М.

Купити підручник «Біологія. 8 клас» автора К. М. Задорожного, його багатофункціональні робочі зошити з біології і плани-конспекти уроків, а також готові відповіді до завдань підручника та зошитів ви можете тут, у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Заявки приймаються нами онлайн і за телефонами, вказаними на головній сторінці сайта. Товари надсилаються всіма видами поштового зв'язку за будь-якою адресою нашої країни.

Знижки ми надаємо оптовим, постійним покупцям і вчителям. Звертайтеся й замовляйте літературу майже цілодобово!

Задорожний К.М.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів